Sayfa 853/1017 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8133 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Sn enki linkini verdiğim videonun 5. dakikasına bakın lütfen,ne kadar tarihi bir noktada olduğumuzu görürsünüz.Bu rasyo orda kalamaz ya amerikan borsaları patlar ya gümüş uçar,bence ikisi birarada olacak.Tarihte hep olmuş gene olacak.Ekonomi bence matematiktir,bir yerden sonra çelikten kuralları var.Ne yaparlarsa yapsınlar sonuç değişmez.

Ha gümüş uçunca kenarından bucağından altın da ralliye elbet katılacaktır.

Dünyada bu olayları bir biz takip etmiyoruz ,bugünkü o uzun kırmızı mumun çakma olduğunu herkes biliyor,herkes o kırmızı mumun dibini bekliyor pozisyon almak için.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn enki linkini verdiğim videonun 5. dakikasına bakın lütfen,ne kadar tarihi bir noktada olduğumuzu görürsünüz.Bu rasyo orda kalamaz ya amerikan borsaları patlar ya gümüş uçar,bence ikisi birarada olacak.Tarihte hep olmuş gene olacak.Ekonomi bence matematiktir,bir yerden sonra çelikten kuralları var.Ne yaparlarsa yapsınlar sonuç değişmez.
    walla bende şaştım bu işe..bu adamlar 2009 dan beri aynı bildiğim, sadece gümüş değil altın vs. uçacak kaçacak, crash felan..bir şey olduğu yok..ne kadar gerçekci olurlarsa olsunlar ben izlemiyorum hiçbirini epeydir,..zaten kar peşinde değilim, elimdekiler enflasyon kadar artsın yeter bana..

Maalesef sn enki bizim haklı çıktığımız gün zaten paramızın çok tadını çıkarabileceğimiz bir dünya kalmayacak,o yüzden benim acelem hiç ama hiç yok,böyle iyi,istedikleri sürece oyunu devam ettirebilirler.1929 sonrası çok ama çok tatsız geçmiş,o yüzden boşverin zaten ölümlü dünya.

Zaten türküz dolar tl paritesi gram altında hep bizi pata pozisyonda tutar.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Maalesef sn enki bizim haklı çıktığımız gün zaten paramızın çok tadını çıkarabileceğimiz bir dünya kalmayacak,o yüzden benim acelem hiç ama hiç yok,böyle iyi,istedikleri sürece oyunu devam ettirebilirler.1929 sonrası çok ama çok tatsız geçmiş,o yüzden boşverin zaten ölümlü dünya.
    Aynen..fakat para krizini parayla önlediklerinden, pek crash a müsade edeceklerini sanmıyorum..ancak uzun yıllar %10 enflasyon %2 faiz(örnek) iyi gider diye düşünüyorum..bu arada eskisinden farklı olarak coinleri de unutmamak lazım..

Eh şimdide aynısı olmuyor mu? %5 civarında bir enflasyon, fakat 0.25 faiz..

Sayfa 853/1017 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •