Sayfa 86/111 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Bu bölgede şu an herhangi bir çalışma var mı? Yol yapımı v.b

2.  Alıntı Originally Posted by Volkan06 Yazıyı Oku
    Bu bölgede şu an herhangi bir çalışma var mı? Yol yapımı v.b
    Ana yollar vs asfaltlandı zaten birçok yolu da açıldı bugün Büyükşehir ile görüştüm Panda06 arkadaşın dediği gibi projede değişiklikler varmış imar işlerinin sürdüğünü ve sonrasında parsel işlerinin yapılacağını, 2 ay sürebileceğini; ancak kanal ihalesi bu durumdan farklı yürütüldüğünü ihalenin fen işleriyle ilgili olduğunu söylediler.

3. Değerli arkadaşlar; Kanal Ankara Boğazı Projesi İhalesi ile ilgili beklediğimiz açıklamaların gecikmesi üzerine , Ankara Boğazı Projesi İhalesi, Karataş ,Mühye, Yakubabdal ve İmrahor Vadisi imar ve alt yapı sorunlarını gündemde tutmak , sesimizi duyurmak için Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Tuna'ya ve diğer yetkililere bu sorunları hatırlatmak amacıyla, ''Başkentliler Başkan Mustafa TUNA'ya Soruyor ; KANAL ANKARA İHALESİ NE OLDU? '' başlığıyla manşetten verilen haberimiz, 18 EYLÜL 2018 Salı günü (yarın) SONSÖZ Gazetesinde yayınlanacaktır. Haberimizi yarın SONSÖZ Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Sesimizi duyurup , kanal projesini ve imar çalışmalarını hızlandıra na kadar durmak yok, mücadeleye devam. Selamlar...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

4.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar; Kanal Ankara Boğazı Projesi İhalesi ile ilgili beklediğimiz açıklamaların gecikmesi üzerine , Ankara Boğazı Projesi İhalesi, Karataş ,Mühye, Yakubabdal ve İmrahor Vadisi imar ve alt yapı sorunlarını gündemde tutmak , sesimizi duyurmak için Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Tuna'ya ve diğer yetkililere bu sorunları hatırlatmak amacıyla, ''Başkentliler Başkan Mustafa TUNA'ya Soruyor ; KANAL ANKARA İHALESİ NE OLDU? '' başlığıyla manşetten verilen haberimiz, 18 EYLÜL 2018 Salı günü (yarın) SONSÖZ Gazetesinde yayınlanacaktır. Haberimizi yarın SONSÖZ Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Sesimizi duyurup , kanal projesini ve imar çalışmalarını hızlandıra na kadar durmak yok, mücadeleye devam. Selamlar...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Sayın Gülbay çalışmalarınız İçin teşekkürler, bir sorum olacak çevremdeki marketlerde bu gazete satılmıyor 4 5 yere sordum nerden edinebiliriz bu gazeteyi ?

5. Sayın Mem06 Sonsöz Gazetesini Kızılay da ki gazete bayilerinden alabilirsiniz. Bulamadığınız takdirde eğer yakınlarda iseniz Atatürk Bulvarı NO:81/18 5. Kat / Kızılay benim ofisime gelerek alabilirsiniz. Selamlar...

6. Alican İnanç beyin paylaşımı : çok haklısınızda kim giderse gitsin hep aynı cevabı alır tıpki yazılan dilekçelere verilen matbu cevaplar gibi “projenin yüzde 95-98 tamam küçük düzeltmeler tadilatlar yapılıyor bir köprü ayakları kaldı çok kısa sürede bitecek en geç bir ay içinde ihalesi olacak” diyecekler bir ay sonra git “bazı eksilikler vardı onun fakına vardık iki hafta sonra biter” diyecekler iki hafta sonra git “ ihaleye hazır ilan veriyoruz bir ay içinde teklifleri alır değerlendireceğiz” derler bir ay sonra git “teklifleri aldık değerlendırıyoruz bir ay içinde bir bütün olarak bir yükleniciyi seçiyoruz” diyecekler bir ay sonra git “ihaleye girenlerden itirazlar oldu tekrar değerlendiriyoruz 15 gün içinde yüklenici firma kesin belli olur” diyecekler 15 gün sonra git yüklenici belli oldu İllerbank genel müdürlüğüne yazı yazdık kredi çıkar çıkmaz iş başlar” diyecekler onbeş gün sonra git yükleniciye yer gösterdik “diyecekler 15 gün içinde ödenek çıkar iş başlıyor gözünüz aydın” diyecekler 15 gün içinde yüklenici firma bir kaç tane iş makinasını orya getirecek harfiyata başlar o arada seçim biter ordaki makinalar ortadan kaybolur filim bitmiş olur ne oldu çalışma durdu niye devam etmiyor diye sorarsınız kendileri kazanırlarsa “ bu iş yeni başkanın kararına bırakıldı herkes yerine otursun bu iş başlar” derler en sonunda “finans sıkıntısı varmış onu aşmaya çalışıyoruz “ derler olay bu kandırma algı yaratma aldatma oyalama zaman kazanma ve bizde umutların tükendiği kayal kırıklığı olacak onun için ben daha temkinli yaklaşıyorum
    Tek istediğim dürüst iseler Karataş Yakupabdal ve Mühyedeki arsaların imar işlerini hal etsinler para istemez eğer Sn M. Tunanın bir yetkisi varsa ciddi bir proje firmasına bir talimat versin imar projeleri yapılsın birde biraz paraları varsa imarı çıkan yerlerin alt yapısına başlasınlar yeterli biz bunada raziyiz kandilerini zora sokmasınlar bu gariban küçük yatırımcılarda hayal kırıklığını yaşamasın diyeceğim bu dost acı söyler beni bağışlayın gerçekler bu
    Saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by Volkan06 Yazıyı Oku
    Alican İnanç beyin paylaşımı : çok haklısınızda kim giderse gitsin hep aynı cevabı alır tıpki yazılan dilekçelere verilen matbu cevaplar gibi “projenin yüzde 95-98 tamam küçük düzeltmeler tadilatlar yapılıyor bir köprü ayakları kaldı çok kısa sürede bitecek en geç bir ay içinde ihalesi olacak†diyecekler bir ay sonra git “bazı eksilikler vardı onun fakına vardık iki hafta sonra biter†diyecekler iki hafta sonra git “ ihaleye hazır ilan veriyoruz bir ay içinde teklifleri alır değerlendireceğiz†derler bir ay sonra git “teklifleri aldık değerlendırıyoruz bir ay içinde bir bütün olarak bir yükleniciyi seçiyoruz†diyecekler bir ay sonra git “ihaleye girenlerden itirazlar oldu tekrar değerlendiriyoruz 15 gün içinde yüklenici firma kesin belli olur†diyecekler 15 gün sonra git yüklenici belli oldu İllerbank genel müdürlüğüne yazı yazdık kredi çıkar çıkmaz iş başlar†diyecekler onbeş gün sonra git yükleniciye yer gösterdik “diyecekler 15 gün içinde ödenek çıkar iş başlıyor gözünüz aydın†diyecekler 15 gün içinde yüklenici firma bir kaç tane iş makinasını orya getirecek harfiyata başlar o arada seçim biter ordaki makinalar ortadan kaybolur filim bitmiş olur ne oldu çalışma durdu niye devam etmiyor diye sorarsınız kendileri kazanırlarsa “ bu iş yeni başkanın kararına bırakıldı herkes yerine otursun bu iş başlar†derler en sonunda “finans sıkıntısı varmış onu aşmaya çalışıyoruz “ derler olay bu kandırma algı yaratma aldatma oyalama zaman kazanma ve bizde umutların tükendiği kayal kırıklığı olacak onun için ben daha temkinli yaklaşıyorum
    Tek istediğim dürüst iseler Karataş Yakupabdal ve Mühyedeki arsaların imar işlerini hal etsinler para istemez eğer Sn M. Tunanın bir yetkisi varsa ciddi bir proje firmasına bir talimat versin imar projeleri yapılsın birde biraz paraları varsa imarı çıkan yerlerin alt yapısına başlasınlar yeterli biz bunada raziyiz kandilerini zora sokmasınlar bu gariban küçük yatırımcılarda hayal kırıklığını yaşamasın diyeceğim bu dost acı söyler beni bağışlayın gerçekler bu
    Saygılarımla
    Aynen katiliyorum az bile fazlasi var eksigi yok ülkenin belini büken Millet ile devleti karsi karsiya getiren bizim bu carpik belediyecilik sistemimiz halka hizmet etmek icin degil zillet etmek icin ugrasiyorlar yeniden bir belediyecilik sistemi olusturulsun devletin sirtindan bu yük kambur kaldirilsin .

8. Değerli Forum Üyeleri; Gazeteci arkadaşım Sayın Orhan UĞUROĞLU'nun yazmış olduğuı Kanal Ankara Ankara Boğazı ile ilgili yazısı 20 EYLÜL 2018 Perşembe günü (yarın) SONSÖZ Gazetesinde manşetten , YENİÇAĞ Gazetesinde ise köşe yazısı olarak yayınlanacaktır. Yarın SONSÖZ ve YENİÇAĞ Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Sesimizi duyurup , kanal projesini ve imar çalışmalarını hızlandırana kadar durmak yok, mücadeleye devam. Selamlar…

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Sayfa 86/111 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •