Sayfa 862/1001 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: Viop - XIV

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla kolalı içeceklerin ÖTV oranı yüzde 35'e çıkarıldı
    https://sptnkne.ws/BPhv

Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Test sayıları artarsa ben enfekte sayısının çok çok fazla olacağını düşünüyorum.İŞALLAH KİMSE ZARAR GÖRMEZ.SINANMAYIZ.Şu an için sağlıklıyız ama yarın
    İnşallah....

3. Başım ağrıyınca Çin Yağı sürerim geçer, ama başka bir yere değdirince genelde yakıyor. Yanlışlıkla elimi yıkamadan burnuma sürdüm nefesim açıldı. Bu Çinliler Çin Yağı ile iyileşiyor olmasın.

Doktor vs olanlar var belki bir şey söyleyebilir.

https://www.haberturk.com/cin-yagi-n...r-hbrt-2533621
    ...
    Çin Yağının Faydaları Nelerdir?

Migren ve baş ağrıları için oldukça etkili bir ağrı kesicidir.
    Üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, Faranjit, burun tıkanıklığı, öksürük ve ses kısılması için etkili olmaktadır.
    Diş ve diş etiyle ilgili iltihaplanmalar ve enfeksiyonlar için faydalıdır.
    Kas ve eklem ağrıları için etkili bir fayda sağlamaktadır.
    Kaşıntıların giderilmesinde de fayda sağlar.
    Mantar hastalıklarının giderilmesinde kullanılır.
    Mide ağrıları ve bulantısına iyi gelir.
    Adet sancılarının geçmesini sağlar.
    Sinirleri yatıştırıcı ve telkin edici özelliği vardır.
    Gaz sancılarını gidererek gaz söktürücü etki sağlar.
    Nefes açıcı etki etmektedir.
    Antiseptik ve antibakteriyel özelliği sayesinde; buharı havadaki mikropları yok edici özellik taşır.

Çin yağını lokal olarak kullanmak için ağrılı bölgeye masaj yaparak tatbik etmek gereklidir. Ayrıca; suya ilave ederek ya da bir gıda üzerine damlatarak da alınabilmektedir.

https://www.akakce.com/bitkisel-yag/...420309968.html
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7 geleceğimizin borçlandırılacağı kanal İstanbul ihalesinin ilk ayağının ihalesinin bugün yapılacağına dair habere hiç tepki gelmemiş. Ne diyeyim, Allah çoktan belamızı vermiş bizim.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok artık, ebesinin...

Yahu daha şimdi yazdım, bu Allahın belası salgının maddi zararı ne olacak onu dahi bilmiyoruz deye, yuzbinlerce işyeri gida ve eczane gibi ihtiyaçlar disinda ya kapalı ya da siftahsiz dükkan kapatıyor, ücretsiz izin verince masraflar bitmiyor, boğaz yemek istiyor, ev sahibi kira istiyor!

Bunlar halâ kanalda!
    Teşekkürler Sn Kaya.
    Son düzenleme : JAS; 26-03-2020 saat: 08:16.

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu aksam seansinda edinilen kar ya da zarar hesaba hemen islemiyor mu. Aksam actigim pozlardan ettigim kar benim hesaba islenmemis.
    Sabah;
    İlk işlem rakamında kar ve zararı görürsün ilk uzlaşmada da hesabında görünür..

6. Akşam seansından anladığım yukarı gidiyorsa satacaksın aşağı gidiyorsa alacaksın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu aksam seansinda edinilen kar ya da zarar hesaba hemen islemiyor mu. Aksam actigim pozlardan ettigim kar benim hesaba islenmemis.
    Bugünkü islemlerle bir sayılıyor.kar zarar ve komisyonlar bugün ile beraber hesaba geçecek.
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 862/1001 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •