Sayfa 868/992 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Yazmayacaktım da yazayım dedim... kriz goygoyu yapıldı, tcmb den girildi, ordan burdan çıkıldı. Yine bu forumda algı operasyonu yapıldı. Kriz beklenmedik anda gelir, beklendik anda gelirse, herkes önlem alır.... dedik dedik ama ne olduk? Troll olduk, akpli olduk, olduk da olduk...
    meğer bizi eleştirenler, longmuş.. görüyor musun şu işi...
    Çarşamba günü çıkışa devam.. favorim: THYAO.

2. Bu arada emin olun, piyasanın yerliye geçmesini hiç istemezdiniz. Yabancı uzuncudur, yerli ise kısacı.
    Yerliler fiyatları öyle bir hale getirir ki, piyasada büyük balon oluşur ve karma olan fiyatlar resetlenme ihtiyacı duyar..
    Welcome to 90s borsası.

3. inşallah şu kısıtlama kalkar yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Dostum... Bu yorum çok hatalı... Bizim borsamızın çıkması kriz yok, her şey güllük gülistanlık anlamına gelmiyor maalesef. Borsanın çıkmasıyla ekonomi süper olsaydı Venezuela süper güçlü bir devlet olurdu.
    Ben diyorum ki, kıçı kırık bir tatlandırıcı 3 yılda 100 de 1200 artmış, sen diyorsun ki ben bildim.
    Bende 2 aydır borsa çıkacak diyorum, hatta düşmeyecek diyorum. Ama bu ülkede kriz olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Yabancı ülkeden kaçıyor. Terkediyor. Ben bildim diyorsun ama, maalesef bilemedin. Tcmb, swap, engellemeler olmasaydı bu borsa buralardan daha yukarılarda olurdu.
    Yabancı borsaya girmedende büyük çıkışlar olmaz. Şu ortamda kimse bu piyasaya güvenmez..
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yazmayacaktım da yazayım dedim... kriz goygoyu yapıldı, tcmb den girildi, ordan burdan çıkıldı. Yine bu forumda algı operasyonu yapıldı. Kriz beklenmedik anda gelir, beklendik anda gelirse, herkes önlem alır.... dedik dedik ama ne olduk? Troll olduk, akpli olduk, olduk da olduk...
    meğer bizi eleştirenler, longmuş.. görüyor musun şu işi...
    Çarşamba günü çıkışa devam.. favorim: THYAO.
    Son düzenleme : kamil79; 18-05-2020 saat: 19:48.

5. Ybtakasoranı 50 altına bi insin yönetimi ele geçirdik mi üfff bistti sen o zaman gör.
    sahnede yerli pala

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    hisse senedinde mkk blokajı kaldırdığında, ertesi gün mü işlem yapılabiliyor.

Bi blokac deniyim dedim.
    blokacladım hisseyi.
    demin kaldırdım blokacı,
    lakin satış yapmıyor ebroker.
    Aninda kalkmiyor.Okşamak gerekiyor 1 iş günü kadar.

7. 30 demek istedin herhalde abi zaten biz bizeyiz epeydir. Kıllı, kaslı, biyikli yabancımız kurmuş vergi cennetlerinde fonları takılıyor pala artık yerli
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ybtakasoranı 50 altına bi insin yönetimi ele geçirdik mi üfff bistti sen o zaman gör.
    sahnede yerli pala

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ybtakasoranı 50 altına bi insin yönetimi ele geçirdik mi üfff bistti sen o zaman gör.
    sahnede yerli pala
    İşte ondan sonra bir daha grafiklere $ bazlı bakmayacağım
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Sayfa 868/992 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •