Sayfa 87/653 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 689 - 696 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. istek üzere....

AKBNK GÜNLÜK...bankalar içinde en iyi grafik bunda görünüyor....

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Kardes adam dıyorkı bedelli açıklamıs hısseye bulasılmaz sansınız zorlama dıyen adama ne anlatayım...

Geçen cuma bu kağıt 772di bedelli acıklamasa ben bu hısseyı ucuza kademeli nasıl alacaktım...

Neyse sen sımdı yukardan yakalandın malla sınırler gergın hıccc tartısmaya gerek yok...
    Ibretlikkk 7.70 lerden 10 kurus 5 kurus tepecek ahaahaha huuhuhuu bakin 18 kurus tepti

Kagit 5 lere dusmus

Ibretlik ...nerde tuydu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,083
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Ericsson GA 628 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Disconnectus Erectus

Jp morgan, akbank için hedef fiyatını 7,90 tl'den 6,70 tl'ye indirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Arkadaşlar portföyde akbnk tan hariç AKBNK.R diye bi senet daha kaldı onlar ne olacak ?hep orada duracakmı bilgi verirseniz sevinirim..

6.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Arkadaşlar portföyde akbnk tan hariç AKBNK.R diye bi senet daha kaldı onlar ne olacak ?hep orada duracakmı bilgi verirseniz sevinirim..
    AKBNK. R hisseleri için hesabınızda hisse başı 2,5 TL nakit bulundurmanız gerekiyordu, eğer bunu yaptıysanız onlar AKBNK hissesi olarak hesabınıza eklenecek, son gün 17 ocak sanırım.

m8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ahmtbey Yazıyı Oku
    AKBNK. R hisseleri için hesabınızda hisse başı 2,5 TL nakit bulundurmanız gerekiyordu, eğer bunu yaptıysanız onlar AKBNK hissesi olarak hesabınıza eklenecek, son gün 17 ocak sanırım.

m8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %30 u kadar 2.5 tl

8. Tmm hesapta para vardı o kdr nakit 17 sine kadar da tutayım o zmn nakiti .Teşekkürler

Sayfa 87/653 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •