Sayfa 87/364 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2908 madde; 689 - 696 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    seans açıkken gönderemezler bilginiz olsun
    bizimkisi laf çakmak kardeşim ...etkiye tepki... daha öncede defaten yazdım bu bi süreç beklemek gerekiyo ... 11.12. ayda teknik olarak yükselmesse 3. aya kadar beklemek zorundayız deyen benim zaten ...spk bildiri yapıldı bedelliyle ilgili sanırım bu ay sonu yada martın ilk haftası olumlu olumsuz haber gelir...ben ikinci bir bedelliyi kabul etmeyecekleri kanatindeyim bu fiyatlardan ...ayrıca spk 41 kuruştan bedelliyi almayanlarınkini alırım tahuttüdü geregi kabul edersede bedelli bitiminde olumlu şeyler olacagından yanayım ..en azından borsa 100 bini bile altına çökse 41 bedelli bildirdikleri için düşmeyeceginden zararda da olsak risksiz hissedeyiz..haber akişinı izlemeye devaaam ..ytd

2. 40 a 5 adet 31 er lot destek attım
    Akşam seansına da 69 ar lot destek atacağım.

3. Bugün de 40 ya 41 .yarına ya nasip.31 lot alımla brko ya desteğe devam

4. Yeni direnç 40 oldu sanırım. 44-44-42 derken 40 la uğraşıyoruz.

31 lot desteği attık bakalım. 10 dan sonra bir 31 daha. Desteğe devam

Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    yeni direnç 40 oldu sanırım. 44-44-42 derken 40 la uğraşıyoruz.

31 lot desteği attık bakalım. 10 dan sonra bir 31 daha. Desteğe devam
    ne dirençi kardeşim tek fiyatla işlem olan hissede destek ve dirençmi olur.bedelli için spk.ya başvuru yapılsın ondan sonra süreç nasıl işleyecek arsaların durumu o zamana kadar netleşirse olay şekillenir

6. Hayırlısı diyelim. Bence bedelli süreci bitene kadar 42 üstü zor.
    Umarım şirketi komple almak isteyen birileri çıkar. O zaman senaryo değişir.
    Ben kendi adıma protesto için her gün 31 lot alım yapıyorum
    Son düzenleme : mustafa1982; 23-02-2018 saat: 14:22.

7. 41 kuruştan bir bedelli daha yapıyorlar, bu sefer kullanılmayacak haklarını tamamını kendileri kullanacaklarını taahhüt etmişler, şirkete çok bir para girmiyor, 17-18 mn TL ama bu rüçhanları kullanacaklar ciddi hisse sahibi olacaklar..Demek ki Karaman koyunu sonra çıkar oyunu adlı senaryo buymuş..

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/662079
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Kendi tuvalet kağıtlarını kendileri alacak. Zaten o yüzden 41 ve 42 nin geçilmesini istemiyorlar.

Spk tan red gelse diyeceğim ama onu da ayarlamıştır bunlar.

İyi tezgah. Dışarıdan bakan bir göz adamlar ne kadar iyi niyetli satılamayan payları alacak diye düşünür. Ben de ilk okuduğumda öyle düşünmüştüm.

Bu çakallıklarını BRKO nun gelişimi için harcasa idiler kağıt farklı yerlerde olurdu.

Yine de az olsa bir çılgın çıkıp bu tuvalet kağıtlarını alıp bu adamları hak ettileri yere gönderebilir mi diye düşünmüyor değilim

Sayfa 87/364 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •