Sayfa 873/1030 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

İzlemeyenlere....

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

2. Belirttiğiniz kampanyada bana da zorluk çıkarttı ziraat. Çok tuhaf taleplerde bulundular.
    Ayrıca halkbank şube müdürü mevduat taşıma aşamasında bana burgan odea vb gibi bankalar için “nasıl güvenebilirsiniz o bankalara hayret” dedi. Güldüm sadece.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Buradaki çalışanların çoğu bankacılık kanunlarının giriş kısımlarını bile bilmediklerinden dolayı söylediklerinin suç olduğunu bile bilmiyorlardır. Uzak durulması gereken bankaların başında geliyor. 500k konut kredisi kampanyasında ne kadar saçma talepte bulundular. İyi ki bimer vb. kurumlar nispeten etkinleşti de işimizi yapabildik. Şikeyet et işin çözülsün klasik Türkiye...

Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    İzlemeyenlere....
    Teşekkürler izledim. İzleyeceklere video hızını 1.25-1.5 yapmayı öneririm.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

4.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Hem o kadar takla atıyorlar hem faizleri düşürüyorlar. Kusura bakmasınlar bu oranlarla daha çok takla atarlar.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Bankalarda çok kusura bakıyorlardı ..Tüh karamizah paracıklarını bize yatırmazsa biz ne yaparız diye düşünüyordu diye sanıyorsun değilmi ?
    Niye sitem ediyorsun anlamıyorum.Bankalar sonuçta tefeci kurumlardır.Senden aldığı paranın üzerine kar koyup satacak .
    Şu banka istese daha çok faiz verir ama cimrilik ediyor saplantısından kurtulun.
    A101 e gidip domatesi 1 lira daha ucuza ver diyemiyorsan bankayada diyemezsin.
    Serbest piyasa böyle birşey işde..Zorlama yok işine geliyorsa...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by senersen Yazıyı Oku
    20k usd günlük faiz veren banka var mı ?
    bütün bankalar verir..

ama üç ama beş ama yarım..

ytd.

syg,

6.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    İzlemeyenlere....

Çok samimi bir konuşma yapmış, anlamak isteyene tabi.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bankalarda çok kusura bakıyorlardı ..Tüh karamizah paracıklarını bize yatırmazsa biz ne yaparız diye düşünüyordu diye sanıyorsun değilmi ?
    Niye sitem ediyorsun anlamıyorum.Bankalar sonuçta tefeci kurumlardır.Senden aldığı paranın üzerine kar koyup satacak .
    Şu banka istese daha çok faiz verir ama cimrilik ediyor saplantısından kurtulun.
    A101 e gidip domatesi 1 lira daha ucuza ver diyemiyorsan bankayada diyemezsin.
    Serbest piyasa böyle birşey işde..Zorlama yok işine geliyorsa...

Şu anki piyasa şartları içinde kimse olması gereken faizi alamıyor. Kendim için söylemedim benim tuzum kuru. Faiz kazandırmıyorsa risk kazandırır. Bu değişmez kuraldır.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Şu anki piyasa şartları içinde kimse olması gereken faizi alamıyor. Kendim için söylemedim benim tuzum kuru. Faiz kazandırmıyorsa risk kazandırır. Bu değişmez kuraldır.

Burda yani mevduatcılar topiğinde hiç garibana rastlamadım .Biri çocugunu canadada okutuyor diğeri porto şarabı içiyor diğeri ispanyada biftek restoranı öneriyor..
    Alemin en garibanı benmişim meğersem

Sayfa 873/1030 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •