Sayfa 88/851 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. eser miktarı direnc yani direnclerin en zayıfı 464 sonra 499 hem direnc hemde tarihi zirve. patlarmı bakacagız görüp yaşayacagız

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    Buraya çok değişik katılımcılar gelmiş ,bir çok eski katılımcı arkadaşlarımız da tut yemiş bülbül gibi sessizliğe bürün müş.Durumun özeti eskilerin çoğu dökülmüş.
    dökülen olduğu gibi dökülmeyende vardır

ne konuşalım ki..

temelci arkadaşlar konuşuyor..

şuraya bakın..bir girdim dünya kadar sayfa yazılmış

sanırsınız bedelsiz haberi gelmiş halay çekiliyor..

ben umut taşımak için 500 üzerini bekliyorum

olursa bi şeyler karalarım artık..

tabi bence.

arkadaş..

ha gk ha yk

gündem zaten belli.

kim niye bedelsiz beklesin

veya gündem dışı bir şey beklesin

laf ola beri gele..

ben daha gündem dışı karar alındığını görmedim

varsada çok nadirdir her halde

ancak temenni olur

ki geçen yıl patron hisse değerinin çok düşük olduğunu söylemiş

vatandaşı hisseye sürüklemişti..

temennide bir yere kadar..

tabi bence.

4. Kartonsan ın 2020 yılında bedelsiz açıklamasını bekleyenlerdendim. Ama şu an için böyle bir gündem yok. Kesin olan bu.

Ama bedelsiz konusunda yıl içinde bir haber gelirse de şaşırmam. Yönetim kurulu toplanıp karar alabilir bildiğim kadarıyla. Yanlışım varsa düzeltsin bilen arkadaşlar.

Ocak 2020 de 499.00 TL. yi görüp ordan Mart 2020 de 260.00 lara kadar düşmüştü. Daha da düşebilirdi. Patron mal alımı yaptı ve düşüşün önüne geçti.
    Şimdi tekrar bugünlerde 441.00 lere yükseldi. Bu hafta yönünü belli eder. İzleyip görecez tabiki. 30 Nisan 2020 Perşembe günü piyasalar hem haftalık hem de aylık kapanış gerçekleştirecek. Bu tarihteki kapanış önemli. İşin Varant tarafı da var. 30 Nisan da varantlar kapanacak.

Mayıs ayında piyasalar ZİRVE sini görüp geri dönüş başlayacaktır. Tabiki genel olarak yazıyorum. Gönül isterki KARTON 500.00 TL leri kırıp geçsin. Takibe devam.
    Herkese bol kazançlar..

5. indikatörler fiyattan cok daha yukarı da. 4h grafik ve 1h grafik hedefi gecmiş. sadece günlük gecgeldiği için aşagıda. eger ki yarında olumlu devam ederse günlükte boğa olurki bu ortamda enteresan bir hareket olmuş olur. yaşayalım görelim. al sat tut tavsiyesi degildir. herkesin acıp bakabilecegi grafik bilgisidir

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    ...

Mayıs ayında piyasalar ZİRVE sini görüp geri dönüş başlayacaktır. Tabiki genel olarak yazıyorum. Gönül isterki KARTON 500.00 TL leri kırıp geçsin. Takibe devam.
    Herkese bol kazançlar..
    Her yıl salgın hastalık olmuyor , bu sene yükseliş planları değişik..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. 2016=3 milyon
    2017=38 milyon
    2018=114 milyon
    2019=81 milyon

bu rakamlar kartonsan yıllık karları...şirketin bu denli karının artmasına rağmen fiyatın da değer artışı bunu yansıtmıyor.
    velevki kar 200 e artsın.ne değişir.38 milyondan 114 milyona çıktıda kaç gün tavan yaptı?...
    tahtada tek ama tek olumlu taraf patronun mal alıp satmaması...her sene bedesiz beklentisiyle iyi trade ederdi..artık yok..umutluyum...

8. Yeni Dünya düzeninde ambalaj sektörü iyi bir yer edinecek bu bir gerçek.Yillardir baskılanan KARTONSAN kim tarafından baskılandigi aşikar.Maalesef o da durumun farkında.Heleki son iki seansta yaşananlar açıkçası son 20 yılda görülmedi.Turkiyenin en büyük Avrupa'nın ilk dört karton üreticinden birisi olan KARTONSAN artık zincirlerini kırdı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 88/851 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •