Sayfa 88/601 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 697 - 704 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Bunlar gittiğinde borsada genel olarak V türü bir tepki başlangıçta ortaya çıkar ama ülke ekonomisi mevcut krizden hemen çıkamaz, bir süreç gerekiyor bunun için çünkü yapılan tahribat büyük. Başlangıçtaki V tepkisi uzun soluklu olmaz, sönümlenir. İlk etaptaki V den sonra bir süre yatay veya hafif yukarı eğimli yatay kalırız, sonra da küresel ve yerel gelişmeler olumlu olursa "ters L" türü bir hareket gündeme gelir.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bunlar gittiğinde borsada genel olarak V türü bir tepki başlangıçta ortaya çıkar ama ülke ekonomisi mevcut krizden hemen çıkamaz, bir süreç gerekiyor bunun için çünkü yapılan tahribat büyük. Başlangıçtaki V tepkisi uzun soluklu olmaz, sönümlenir. İlk etaptaki V den sonra bir süre yatay veya hafif yukarı eğimli yatay kalırız, sonra da küresel ve yerel gelişmeler olumlu olursa "ters L" türü bir hareket gündeme gelir.
    İmzanızdaki Geriye kalan % 50 nakit ile HALKB normal tahta yada vadeli sürekli al-sat var mı?

Varsa bunlar ne zaman yapıldı? Yazılarla bir check etsek aynı yöne mi?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    AKBNK 2,05 ISCTR 2,45 YKBNK 2,26. Bayağı kopuksun herhalde rakamlardan bu ara.
    2022 sonu itibariyle diyorum doğru oku. Verdiğim rakamlar doğrudur.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Abim de benzerini diyor TREND. Ben para sokmam, gelen 30 sene gireni cikarmakla ugrasacak, her tarafi virus gibi ele gecirdiler.

Ben umutluyum. Vakit alacak ama duzelecek.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bunlar gittiğinde borsada genel olarak V türü bir tepki başlangıçta ortaya çıkar ama ülke ekonomisi mevcut krizden hemen çıkamaz, bir süreç gerekiyor bunun için çünkü yapılan tahribat büyük. Başlangıçtaki V tepkisi uzun soluklu olmaz, sönümlenir. İlk etaptaki V den sonra bir süre yatay veya hafif yukarı eğimli yatay kalırız, sonra da küresel ve yerel gelişmeler olumlu olursa "ters L" türü bir hareket gündeme gelir.
    Böyle olmazsa? Kesin mi?

Seçime kadar olanı bilin de diğer kısmı seçimden sonra analiz edersiniz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    3 ay sonraki durumu, 2022 sonundaki muhtemel bilançoları (forward rakamları) baz alıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bu çok göreceli.Bu yazınızı kayda alırken 2021 kasım gibi olumsuz düşüncelerinizi mi? 2022 nisan gibi olumlu düşüncelerinizi mi baz alalım? Sonra bir pardon olmasın yine.

Size herkes gibi önyargılıyım . Yoksa kişisel bir problemim yok.

Şimdi benden bu kadar. Herkese iyi akşamlar.

Lutfen. Ignore. Sey biti gibi canimi cikardi kac haftadir.

Su MIR konusuna ne diyorsun? Ihtimal var mi kamularin kesmesine?

Sayfa 88/601 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •