Sayfa 88/117 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 697 - 704 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. Ellerinde 1 milyon lot kaldı sanırım. Onuda yarın satarsa biter eldekiler.

2. Bende bir cenabetlik var galiba Tahtaya girdim sonra leyla oldu tahta Üç kuruşluk hisse de alsam uğursuzluğum benimle geliyor

Bol kazançlar arkadaşlar
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. son bilançosunda kar açıklamış bir şirket, farazi söylüyorum buralar maliyet noktaları bu fiyatların altına bu saatten sonra beklemiyorum, şahsi düşüncemdir, şirketin ortaklarının satışını Şekerbank ile ilgili olduğunu tarafta bir bedelli olabileceğini çözülmesi gereken ortaklık konusunda bir gelişme olacağını sonuçta buradan satıp oradaki konumu güçlendirmek isteyeceklerini o sebeple son dönemde hızlıca elindeki hisselerini çıkardığını yada portföy değişikliğine gidilebileceğini, bence en olumsuz nokta satışları karşılayanın ky olabilmesi eğer ky almış ise buralarda çok oyalanır...bezdirmeden yükseltmez spek efend sonuç olarak maliyeti yüksel olanları için sıkıntılı bir süreç önümüzde ....yatırım tavsiyesi algılanmasın kişisel düşüncemdir....
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4. Eğer hissede tekrardan bir ortak satışı gerçekleşmezse inşallah güzel günleri görebiliriz.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bende bir cenabetlik var galiba Tahtaya girdim sonra leyla oldu tahta Üç kuruşluk hisse de alsam uğursuzluğum benimle geliyor

Bol kazançlar arkadaşlar
    Yav Başkent burda varsın ihyay da varsın birini sat baride hisseler gitsin

6. Arkadaşlar bugünkü işlem hacmi artışının sebebi nedir sadece 4.28 den 1.340bin satıştan işlem olmuş yine ortak satışımı yapılıyor.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugünkü işlem hacmi artışının sebebi nedir sadece 4.28 den 1.340bin satıştan işlem olmuş yine ortak satışımı yapılıyor.YTD
    Bilâkis ortak adam kendi malını almış şeker yani

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Eğer hissede tekrardan bir ortak satışı gerçekleşmezse inşallah güzel günleri görebiliriz.
    Ortak alışı olmuş ama kimsecikler farketmedi ilginç yüzde 9 dan yüzde 11.5 a çıkardım diye kap haberi var

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 88/117 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •