Sayfa 883/968 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon
Arama sonucu : 7738 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    1- Bu cağrı kimse onu takip edelim hatta halka arz olursa alalım.3 liradan 5 liradan mallanalım.
    2- Ben hala %20 civarı zarardayım sattığımdan�

Yani beterin beteri var arkadaşlar�

Hiçbir şeye inancım kalmadı, hayallerimiz vardı bir tutam onu da harcadılar bir kalemde�

Bu arada geçen hafta bir arkadaşım kalp ameliyatı oldu, dün de çok sevdiğim bir arkadaşım vefat etti, ona çok üzüldüm hem de çok! Yarın yeni tanıştığım bir arkadaşıma stent takılacak onla ilgileniyorum�

Yani sağlığınız varsa servetiniz o gerisi yalan çok da şey etmeyin..Gidene(para) lanet olsun�
    Aylarca anlattık, bizi ipine takmadın, illa bir sevdiğinin başına birşey mi gelmesi gerekiyor?
    Boşa mı kafamızı zktin her yazılanın ardından?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Aylarca anlattık, bizi ipine takmadın, illa bir sevdiğinin başına birşey mi gelmesi gerekiyor?
    Boşa mı kafamızı zktin her yazılanın ardından?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Ne saçmalıyorsun bilmiyorum ama birilerinin kafasını zktiğin belli... İnşallah senin sevdiklerinin başına gelmez.

3. Çin mortgageda taban alım sınırlamasını kaldırmış. Cümleyi yanlış hatırlıyor olabilirim bloombergde duydum da iyi bir şey sonuçta.
    Son düzenleme : fedoramca; 17-05-2024 saat: 08:49.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Çin mortgageda taban alım sınırlamasını kaldırmış. Cümleyi yanlış hatırlıyor olabilirim bloombergde duydum da iyi bir şey sonuçta.
    Günaydın,

Doğru haber.

https://twitter.com/business/status/...y2ouWJpg0GPFOA

6.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Günaydın Sn Black_Eagle, Günaydın herkese,

İyi hafta sonları, bol şanslar.

7. Emtia ve değerli metalerde ralli hazirligi , demir cevheri +2 şu an için , 'Ereğli al' zamani sanki yaklaşıyor gibi.6 haziran ecb toplantisi ve ilk faiz indirimi bekleniyor, eğer avrupanin ardindan temmuz'da Fed'de düğmeye basarsa bambaşka şeyler konuşmaya başlarız.

8.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Emtia ve değerli metalerde ralli hazirligi , demir cevheri +2 şu an için , 'Ereğli al' zamani sanki yaklaşıyor gibi.6 haziran ecb toplantisi ve ilk faiz indirimi bekleniyor, eğer avrupanin ardindan temmuz'da Fed'de düğmeye basarsa bambaşka şeyler konuşmaya başlarız.
    Çindeki emlak olayları ile ilgilidir bu demirin yükselmesi. Demir demek Çin demek. Çin demek emlak krizi demek. Aşabilirlerse şu krizi belki birşeyler olur bizde nasipleniriz.

Sayfa 883/968 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •