Sayfa 899/1000 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    HalkTV CHP grup toplantisi 13.30 da.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sinovac yaptırmayın o zaman en azından alerjik yapıda bir bildiğime baya sıkın tı yaşattı

ben sinovac oldum
    biontech demek istedin galiba başkan.. benim de bir tanıdığımda ağır alerjik reaksiyon yaptı o. bende alerjik durumlar yok bildiğim.. biontech yaptıracağım.

teşekkürler sn heval.

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Havaya bile alerjisi olan bende Biontech herhangibir yan etki yapmadı ...
    İkinci dozuda 15 gün sonra yapacağım inşalah...

Aşı olunca 15 dak orada bekliyorsunuz olumsuz durum olunca üdahale ediliyor...
    Sayın Heval,biontech i bitcoin olarak okudum,espirili mesaj diyede gülümsedim,ekşi sözlükte olsa yaran yanlış anlamalar bölümüne aday olurdu herhalde...

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Burada ana belirleyici esnaflık yapan kişilerdir...Çok ciddi oy potansiyeli var...Getir migrossanal vb büyüklerin sanal marketi 7/24 satış yaparken esnaf akşam 6 da dükkan kapatıyor , kahve kafeterya vb gibiler nalları dikti bile...Eğer seçmen o adam 24 saat satış hakkı var benim neden yok derse işin rengi değişir...Aynı şekilde işsiz ordusu da bunlar bzim geleceğimizi çaldı derse işin rengi değişir...
    Bu arada Muhalefet tarafında ki sorunlar giderilmeli....CHP inceyi aday yaptı ama arkasında durmadı..Adam da sakalını alınca tweti geri çekti...O seçime CHP sahip çıksaydı şu an bunları konuşmuyor olacaktık...Adamı sevmiyordunuz neden aday gösterdiniz , ya da iktidar olmak istemediler...Aynı şeyi istanbul seçimlerinde de gördük ama İmamoğlu ve İl başkanı çok sağlam durdu ve oyunu bozdular....Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu????
    CHP yi bilmem,ama imamoğlu kesinlikle iktidar olmak istiyor.İki yıl sonra biz iktidara gelince bu kanal istanbul işini durduracağız lafını boşa demedi.İktidara imamoğlu gelecek dediğini de bence yapacak.Yoksa o demeci vermek imamoğlunun işi olmamalıydı,o dedi,kimse de sesini çıkarmadı,hatta reis onu muhatap alarak cevap verdi.Reis bile karşısındaki rakibin imamoğlu olduğunu zımmen kabullenmiş oldu,ne alaka demedi.

Zaten artık başkanlık sistemindeyiz,parti işleri bitti,başkan kim olacak olay orda düğümleniyor.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Zaten artık başkanlık sistemindeyiz,parti işleri bitti,başkan kim olacak olay orda düğümleniyor.
    Hangi tip Başkanlık Sistemi???
    Muz Cumhuriyeti.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Bu arada Muhalefet tarafında ki sorunlar giderilmeli....CHP inceyi aday yaptı ama arkasında durmadı..Adam da sakalını alınca tweti geri çekti...O seçime CHP sahip çıksaydı şu an bunları konuşmuyor olacaktık...Adamı sevmiyordunuz neden aday gösterdiniz , ya da iktidar olmak istemediler...Aynı şeyi istanbul seçimlerinde de gördük ama İmamoğlu ve İl başkanı çok sağlam durdu ve oyunu bozdular....Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu????
    Sn.Heval, CHP muhalefet olarak sizce ne yapmali.?

Adamlar ikridar olacagiz diyor, siz bu " Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu? " fikrini nereden cikardiniz ?

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sn.Heval, CHP muhalefet olarak sizce ne yapmali.?

Adamlar ikridar olacagiz diyor, siz bu " Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu? " fikrini nereden cikardiniz ?
    Neddenlerini yukarıda yazdım...Şeçim döneminde de tekrar durum değerlendirmesi yaparız....

Sayfa 899/1000 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •