Sayfa 9/69 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 65 - 72 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    1.Aliyorlar
    2.Devamli aliyorlar
    3.Satisa kim geliyorsa affetmiyorlar aliyorlar
    4.Cok gucluler aceleleri yok ,her fiyattan aliyorlar.
    Kimin malını alıyor acaba kendi malını mı alıyor yani bir cepten çıkarıp öbür cebe mi alıyor onu anlamak lazım ben üst kademelerde hiç 13500 lük - 10000 binlik toplu tek emir mal satışı görmedim 8-10 bin lot satış olan kademeyi de almıyor ama hangi kademede işlem yapacaksa kademeye alış giriyor sonrasında aktiften mal geliyor bu da beni ister istemez farklı şeyler düşündürüyor bir cepten öbür cebe gibi; mal teslimatı da olabilir

bu yazdıklarım beni bağlar sadece sesli düşünüyorum asla yatırım tavsiyesi değildir

Aylık En Yüksek
    3,73
    Yıllık En Düşük
    0,99
    Yıllık En Yüksek
    3,73
    kapanış
    3,60
    yıllık değişim % 200.00

ilgilenenlere bol kazançlar

ha bide 7. sayfadaki 7.sıradaki yazıyı da siz yazmışsinız hatırlatma babında buraya kopyalıyorum

Şimdi arkadaşlar...

---Kimse burası için taban taban beklemesin,o işler eskidendi sebeplerini kendimce yorumluyorum,yazdıklarım kendi görüşüm ancak beni bağlar.
    1.Spek- mipek hikaye bunu bilin önce,her gün artan takas,işlem hacminin artması ve alıcı-satıcı kurumlarının değiştiğini görmüyormusunuz.

sipek olmayan tahtada kim çok güçlü onuda anlamak pek mümkün değil
    Son düzenleme : karyaz; 13-06-2017 saat: 04:09.

2. babanın oğlu kemal in yorumlarının iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum

bence hisse hareketi üzerinden reklam yapmaya çalışıyor ciddiye almaya gerek yok sayın karyaz

ama sayın karyaz size de bir konuda katılmıyorum halkb yıllık düşük 7.24 yıllık yüksek 13.30 nerdeyse %100 garanti de %50 den fazla sasa afyon vs saymıyorum bile enteresan bir yıl geçirdik 30 ve 100 kağıtlarında bile bu hareketler varken küçük hisselerde bu hareketler çok normal önemli olan bu yükselişi destekleyecek bilanço iş bağlantısı kapasite artırımı pazar artırımı vs. olsun mali yönden güzel gelişmeler olsun

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    Kimin malını alıyor acaba kendi malını mı alıyor yani bir cepten çıkarıp öbür cebe mi alıyor onu anlamak lazım ben üst kademelerde hiç 13500 lük - 10000 binlik toplu tek emir mal satışı görmedim 8-10 bin lot satış olan kademeyi de almıyor ama hangi kademede işlem yapacaksa kademeye alış giriyor sonrasında aktiften mal geliyor bu da beni ister istemez farklı şeyler düşündürüyor bir cepten öbür cebe gibi; mal teslimatı da olabilir

bu yazdıklarım beni bağlar sadece sesli düşünüyorum asla yatırım tavsiyesi değildir

Aylık En Yüksek
    3,73
    Yıllık En Düşük
    0,99
    Yıllık En Yüksek
    3,73
    kapanış
    3,60
    yıllık değişim % 200.00

ilgilenenlere bol kazançlar

ha bide 7. sayfadaki 7.sıradaki yazıyı da siz yazmışsinız hatırlatma babında buraya kopyalıyorum

Şimdi arkadaşlar...

---Kimse burası için taban taban beklemesin,o işler eskidendi sebeplerini kendimce yorumluyorum,yazdıklarım kendi görüşüm ancak beni bağlar.
    1.Spek- mipek hikaye bunu bilin önce,her gün artan takas,işlem hacminin artması ve alıcı-satıcı kurumlarının değiştiğini görmüyormusunuz.

sipek olmayan tahtada kim çok güçlü onuda anlamak pek mümkün değil

100bin lot alırsan, sende GÜÇLÜ sende spek olursun.

4.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    100bin lot alırsan, sende GÜÇLÜ sende spek olursun.

Abi saol ben almıyayım güç istemem alış satış kademelerinde 250- 500 lot olan kağıtta 100 bin lotu nasıl satacam bize bin ikibin lot yeter fazlası bizi bozar hele hele yıllık bazda %200 yapmış sa

elimdeki lotları istediğim zaman bir iki kademeye aşağıya veya yukarıya satabilmeliyim bu da benim tarzım

herkese hayırlı vebal siz kazançlar

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    http://www.borsaistanbul.com/docs/de...i.pdf?sfvrsn=6

Şimdi Arkadaşlar...

Atmış olduğum linki bi inceleyin lütfen.
    C ve D grubundan B grubuna geçiş için neler gerekli bir araştırın.
    03.07.17 tarihinde görüşmek üzere.Saygılar.

Not:Babanın oğlu Kemal güven vermeye devam edecek siz sağa sola aldırmayın.

7.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    http://www.borsaistanbul.com/docs/de...i.pdf?sfvrsn=6

Şimdi Arkadaşlar...

Atmış olduğum linki bi inceleyin lütfen.
    C ve D grubundan B grubuna geçiş için neler gerekli bir araştırın.
    03.07.17 tarihinde görüşmek üzere.Saygılar.

Not:Babanın oğlu Kemal güven vermeye devam edecek siz sağa sola aldırmayın.
    yani grup mu değiştiriyor gip değil mi zaten değiştirse ne olcak yine brüt takas gibi değil mi?

03/07/2017 den geçerli grup değişikliği olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 9/69 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •