Sayfa 901/1002 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. https://www.tradingview.com/x/ucoQxnnn/

8.45'in altında 8.43'lerde yükselen kısa vadeli trend var, yükselen trende dokunup dönerse yukarı doğru bir atak gelebilir. Eğer o trendi aşağı kırarsa zayıf şekilde 8.38'e doğru gider. Sanmıyorum ki orası tutsun arkası 8.28. Bu sene içinde 4. kez denemiş olacak eğer orada tutunamazsa 8.00 psikolojik destek
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2. Bir saat içinde açıklanacak olan ABD ekonomik verileri var, ÜFE, konut satışları v.s., muhtemelen iyi değil ki, dolar ve altın hareketlendi...

3. Muhtelif, ytd

4. https://www.bloomberght.com/memur-ve...klandi-2286262

Memur ve memur emeklileri için 2022'nin ilk altı ayında zam oranı yüzde 5, ikinci altı ayında yüzde 7 olurken 2023'ün ilk altı ayında yüzde 8, ikinci altı ayında yüzde 6 oldu.
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin"(6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri) Genel hususlar konuşunda uzlaşmaya vardık." dedi.

Bilgin, 2022’nin ilk altı ayında yüzde 5 ikinci altı ayında ise yüzde 7’lik bir artış üzerinde anlaşıldığını belirtti. 2023 içinse zam oranının ilk 6 ayda yüzde 8, ikinci altı ayda ise yüzde 6 olacağını vurgulayan Bilgin, çalışanları enflasyona karşı ezdirmeyeceklerini söyledi.

burası çok önemli

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    merhabalar izinden döndüm ortalık gene karışmış topic te,

sormak istediğim bir soru var bir yerlerde okumuştum forumda ama hatırımda değil

külçe gümüşü en uygun satan kim vardı? birileri bahsediyordu ama unuttum bilen var mı?
    3-4 tane yer vardı altın topiğinde sadecegrafik isimli vatandaş paylaşıyordu. (O da kayıp bayadır) Benim aklımda kalan altungold sadece. Internetten değil de telefonla arayınca daha ucuza gönderiyorlar sigorta primi olmadığı için.

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Zamanında burada bir çok arkadaş bu tip zibidileri tespit ederek, niyetlerinin bozuk olduğunu anlamış ve ikazlarını yapmıştı. Ama bir grup gizli Cumhuriyet düşmanlarınca ! Hoşgörü denen sihirli kelimeyi ileri sürerek , fikir hürriyeti demişlerdi. Adamlar kendilerinin köpeğinin bile eleştirilmesine tahammül edemezlerken , bu tip yerlerde tahammülü bırakın bir de teşekkür alıyorlar.

Sözün özü, böyle ne idüğü belirsiz tipler nerede görülürse itlaf edilmeli ki, çevre temiz kalsın. İnsanlar huzur bulsun. ATATÜRK ve bu memlekete gerçek anlamda hizmet edenler hiç bir beklentiye girmeden hayatlarını ortaya koydular. Bizim gibi hazırcılar ancak minnet ve saygı duyabilir.
    Çin modeli.

Yeni yeni okuyorum, ABD vatandaşlarının (ya da herhangi başka bir ülke vatandaşlarının) aldıkları Çin şirketlerinin hisseleri aslında Çin'deki şirkete değil de Cayman Adaları'nda kurulan mantar bir şirkete aitmiş.

Olay çok karışık. Yani BABA (alibaba) şirketi aldığınızı zannederken aslında aynı isimde adalarda kurulmuş paravan bir şirketi satın alıyorsunuz.

Olay böyle olduğu için fiyatlama da ona göre düşük diyorlar bir de Çin bu açığı yabancı para girişi duracağı için kapatmaz diye kendilerini avutuyor gavurlar. Çok komik.

Çin her deliğe giriyor, Afrika'da-Amerika'da Avrupa'da yatırım yapmadığı yer, almadığı liman maden yok ama kendi memleketinde yabancılara sattığı hisse bile sahte.

Bana onu hatırlattı.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    3-4 tane yer vardı altın topiğinde sadecegrafik isimli vatandaş paylaşıyordu. (O da kayıp bayadır) Benim aklımda kalan altungold sadece. Internetten değil de telefonla arayınca daha ucuza gönderiyorlar sigorta primi olmadığı için.
    aynen değil mi o paylaşıyodu yalnız bu altungold un sitesinde rakam yüksek bir arayalım bakalım

teşekkürler üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    aynen değil mi o paylaşıyodu yalnız bu altungold un sitesinde rakam yüksek bir arayalım bakalım

teşekkürler üstadım.
    N11’den yaren gümüş ü öneriyordu ama siteden değil telefonla alım uygun diyordu.

Çok enteresan adamdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 901/1002 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •