Sayfa 908/1012 İlkİlk ... 4088088588989069079089099109189581008 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    merkez bankası 2006 yılındaki hatasını bir daha yapmamalı.
    global büyüme yavaşlayacak emaresi varsa en geç seçimden sonra 500-1000 puan faiz indirimine gitmeli.
    ben paramı her şekilde değerlendiririm, faiz düşerse mal çeker onları işler satarım, sorun değil yani, öncelikle bunu söyleyerek merekz bankası global yavaşlamanın olduğu bir ortamda sürekli dış yatırımcı dövize kayarken faizi bukadar düşürürse hazır maaşlardada iyi sayılır artışlar var millet olduğu gibi krediye yönelir. bu sefer 2 katıyla yüzleşirsin, merkez bankasının işini merkez bankasına bırak bence.

2.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben paramı her şekilde değerlendiririm, faiz düşerse mal çeker onları işler satarım, sorun değil yani, öncelikle bunu söyleyerek merekz bankası global yavaşlamanın olduğu bir ortamda sürekli dış yatırımcı dövize kayarken faizi bukadar düşürürse hazır maaşlardada iyi sayılır artışlar var millet olduğu gibi krediye yönelir. bu sefer 2 katıyla yüzleşirsin, merkez bankasının işini merkez bankasına bırak bence.
    Faiz düşer ise piyasa canlanırmı diyorsun ..Zor biraz ..Tem sorun faiz değilki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Faiz düşer ise piyasa canlanırmı diyorsun ..Zor biraz ..Tem sorun faiz değilki

hocam bizim milletimiz çok kirli çıkı, her türlü yastık altı bir parası var, hala şu ortamda bile ev araba veya diğer ihtiyaçlarını almayı düşünen birsürü insan mevcut, yap faizleri şöyle eskisi gibi 1.39 1.59 hepsi nasıl coşuyor, zaten geçen biryerde okuduydum linki bulursam atarım tl mevduatların %30 a yakın yabancıymış bu paralar dansöz gibi oynayacak yer arıyor faizi %14-15 yapsan hemen dolar euro kayar,bizim milletteki alışveriş düşkünlüğü ise ayrı dert, kesinlikle helede fed faiz arttırırken para yakarken tl glp,politika faizi düşürmek bence ayağına sıkmak olur. Dışardan dolar çağırdığın gibi tl de çağıramasın para basacaksın bu seferde enflasyon patlayacak, şuan zaten piyasa faize alıştı yükselse bile enflasyona etkisi daha az olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    full dolarda olan birinin hayali
    Hayaller loading !!
    Benim hayalde 4.80 ler ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    En guzeli dolar + eurobond sanirim..

TL ile ugrasilmaz...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    En guzeli dolar + eurobond sanirim..

TL ile ugrasilmaz...

Syg,
    az önce uzun zamandan sonra tv açmak ve önüne oturmak gibi bir harekette bulundum, uydu alıcısı bayadır açılmaya açılmaya kendi kendine kanalları bile silmiş önce kanalları tarattım, ardından şu piyasada yapılmış olan şu meşhur 0.98 emlak kredisi reklamı çıktı, istemsizce senin mottonu söyledim;

TL bir ilüzyondur

7. üstadlar bu aktif bonodan mağdur olanı duydunuz mu hiç?

8.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    üstadlar bu aktif bonodan mağdur olanı duydunuz mu hiç?
    Ben yıllardır ordayım..Hicbir yamiklarini ve hicbir mağduriyet yasamadim .. hatta 230 bini 2 yıllık 27 den bağladım bakip gorucez

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 908/1012 İlkİlk ... 4088088588989069079089099109189581008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •