Sayfa 909/974 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7786 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Carry trade olay bu başka bir düzelme yok

Ama şunu da belirteyim carry trade bitmeye yakın buralardan kaçmak lazım tarihe bakınız

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Acaba mal mı dağıtıldı BİST genelinde bugün? Sadece 30 endeksteki hacim bugün 165 milyar tl oldu. Tüm zamanların rekoru kırıldı. Ülke tarihi bir kriz yaşıyor ama endeks 3.5 cente dayanmış. Bu da çok enteresan. Demek ki kriz mriz kalmamış, her şey sütliman, hedef 10 cent mi desek acaba? 10 cent biraz uçuk oldu çünkü tarihi zirvesi 5.2 cent, ayrıca 5.2 cent olduğunda ülkenin kredi notu yükseltilmiş ve yatırım yapılabilir kategorisine çıkarılmıştı. O zaman 10 cent demeyelim, 7 cent diyelim. Zaten kriz filan kalmadığına göre herhalde buraya çıkar öyle di mi? 7 cent demek bugünkü kurdan BİST100 için 22.000 eder. Allah bereket versin. Siz de EREGL'leri bugünkü fiyatın bir kaç katından okutursunuz artık.
    Mal mı dağıtılıyor, kriz mi var, daha fazla yükselir miyiz bilemiyorum ama tek bildiğim endeksi bu şekilde, USD bazlı haftalık grafiklerle analiz etmenin hatalı olacağıdır. 29 Aralık 1899'da 65 olan Dow Jones endeksi 29 Aralık 1999'da 11.600'lere gelmişti. Bunu grafikle açıklamak mümkün mü? Ya da grafik metodu kullanarak öngörmek mümkün mü? Başka parametreler giriyor devreye ve piyasa buna göre fiyat oluşturuyor. Şu an endeks çoktan 7 ye dayanmış olabilir.

3. 2 senedir nakitte kalmış büyük ralliyi kaçırmış hocanın akşam vaazını dinlediniz. Afiyet olsun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,250
     Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    As abi
    S.a isoleyte kardeşim.

Nerelerdesin ? Epey ara verdin zannımca foruma.
    Hoşgelmişsen.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Aslında EREGL teknik açıdan orta vade çıkış trendine girdi. 38 deki dibinden 49.26 güniçi zirvesine %30 çıktı. Harika bir performans gösterdi hisse, tebrik etmek lazım. Tanım itibariyle kağıt çıkış trendinde şu anda ancak psikolojik direnç olan bir önceki nominal zirvesi 51 in aşılması gerekiyor bu çıkışın momentum kazanması ve arkasının gelmesi için. %2 lik yani 1 TL lik toleransımızı da eklersek eder 52 TL. 52 nin üzerinde 2 gün arka arkaya kapanış olduğu taktirde çıkış trendi momentum kazanmış demektir ve yüksek ihtimalle de bunun arkası gelir, siz de paraya para demezsiniz.
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mathias üstadım, birkaç sayfa geride senin yorumlarına bir göz gezdirdim. Çok güzel yorumlarda bulunmuşsun emeğine sağlık.
    O yorumlar güzelse bunu nasıl yazabiliyorsun? USD golden cross u da yapsın hele bir önce. Anlaşılan sende mala daldın bugün.

Mathiası ara ki bulasın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    S.a isoleyte kardeşim.

Nerelerdesin ? Epey ara verdin zannımca foruma.
    Hoşgelmişsen.
    Sağolasın Yavuz abi, buralardayım kopmadım. Ufak ufak takılıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O yorumlar güzelse bunu nasıl yazabiliyorsun? USD golden cross u da yapsın hele bir önce. Anlaşılan sende mala daldın bugün.

Mathiası ara ki bulasın.
    Siz nasıl öngörüyorsunuz önümüzdeki günleri Sn Zdx&Lunar Soul ?

8. Benim ön koşulum 1,45 USD üzerinde kalmalı. Kalamazsa süreç uzar. Kalabilirse uzun vadeciler için daha umutlu olunabilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 909/974 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •