Sayfa 91/788 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 721 - 728 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. La zaten hisse zor bela hareket etmiş, onda da açıkçılar dadandı hisseye, *** ediyorlar tahtayı, inşallah bir babayiğit tokatlar yoksa başlangıca döneriz akşama (YTD)

2.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    La zaten hisse zor bela hareket etmiş, onda da açıkçılar dadandı hisseye, *** ediyorlar tahtayı, inşallah bir babayiğit tokatlar yoksa başlangıca döneriz akşama (YTD)
    canlar burdan alınır mı sizce

3. Acikcilar kapandimi arkadaşlar nedir durum ???

4.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Acikcilar kapandimi arkadaşlar nedir durum ???
    Hisse sağlam durdu, kapanışı güzel yaptık, inşallah devamı gelir yarın çok önemli... Hakkımızda hayırlısı, ben 2,04 kırıldığında girdim ama üç defa gitti geldi hiç ellemedim, bu sefer dönmez inşallah. Kayınbaba da 3,60 lardan mal var 4-5 yıl olmuş adam hala bekliyor, 3 yıllık düşeni kırdı onayı aldı bakalım hayırlısı çünkü ittifak bu yarın tekrar dönersek hiç şaşırmam...

5. Herşey hazır ama son bi korkutma yaparsa orasını bilemeyiz tabi ...buraya kadar geldikten sonra tekrar bi 2.16 ya donmeside gereksiz olur bence ...tahtaciya akıl vermek gibi olmasın ama 2.30 ustunu bir gösterse gayet şık olur ....

6. Bakalım 3. 2,20'lerden dönüş hareketini yapacak mı, değerlendirene güzel trade imkanı veriyor, düzenli yükseliş hala yok, dün kritik gündü ama hafifte olsa çekilme emareleri devam ediyor, sert hacimli yükseliş olmadıkça daha çok gider gelir gibi duruyor

7. ittifakla adam soyulur hissenin adı. endekse rağmen gitmeyen hol dingo burası.
    sadece yöneticilerin rahatlığı ve patronların keyfiyetini ön plana alan hol DİNGO burası.

8. 2,20 altında biraz oyalansa bile yine döneriz kürkçü dükkanına, of ittifak of sen adamı kanser edersin.

Sayfa 91/788 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •