Sayfa 918/1527 İlkİlk ... 41881886890891691791891992092896810181418 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    4 aralık 2018 de trend tepesi 8,10 idi hisse.. peki sonrası ne oldu dersen 2.grafik. TREND böyle birşey

Hocam grafik başka hisseye ait

Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    İşte sorunda o bu satan yabancı kim gerçekten yabancı mı?
    Tüm bu yazdıklarını zaten herkes biliyr satan adamlarda biliyor bilmiyormu sanıyorsun
    Ve şirketler daha ne kadar devlette kalacak
    Mahkemeler şirketler aleyhine karar verirmi vermezmi belirsizlik
    Tabiki tepki gelecek eninde sonunda ama tek pis durum birilerinin hep önceden bilgiyi alması
    Herkes bikiyorsa onceden haber aliyor demenin anlamini izah ette bizde bilelim.sizde biliyordunuz satsaydin kardesim benim yazima alinti niye yapiyorsun.
    Alinti yaptigim arkadas yazisinda ismim gectigi icin belki yeni gelmustir
    Bazi konularda bilgisi az olabilir ona hitaben yazilmistir.siz ne demek istiyorsaniz onu yazinda karanlikta kalmitalim

3.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Hocam grafik başka hisseye ait
    trendin önemine dikkat cektim isim önemli değil.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    trendin önemine dikkat cektim isim önemli değil.
    5.40 altı teknik olarak düşüş trendi başlangıcı olarak yorumlanabilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    sayın cinali,şirket çok güzel bir şirket. bugün hala burdaysak şirkete güvenmemiz,değil yapılan yanlış hareketler.e n basitinden vergi dairesine verilen rakamın iyi olmadığı ve hissenin %3 düştüğü bir anda rezerv raporunu 50 dakika sonra kap a göndermenin mantığını açıklayabilirmisiniz. o açıklamadan sonra düşüş %5.5 geldi.
    Bu rezerv raporunun bgn bilançonun hemen ardına gelmesi gerçekten çok mide bulandırıcı. İçeride düşman olsa bunu yapmaz, ********lik.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Üstadım sen güzel anlamış ve anlatmışsın. Adam benim çanak katlama 15 tl ye takmış ya da takmışlar. (ki koşullarını da yazdım)
    Yabancıdan aynı kazığı yememek için haziran 2018 kazığını gördüğüm yabancı satışını önceden bildircem demiştim ki 28 aralıkta da bildirdim resmi de ektedir.
    yahu bu hisse daha 7,50 altına geldiğinde ben trende karşı durmam boğa iken ayı oldum dedim ve 6,97 5,82 4,30 hedefleri 7,50 altında kim verebilir idi risk aldım verdim bu geleceği ana yerleri yine de.
    adam benim 15 e takılcağına surda stop olsa belki de daha fazla lot alabilecek bugün birde ortalıkta yok diyor Hey Allahım ben hergün burdayımda kendisi yok.
    Deniz kardes allah razi olsun. Sayende 6.92 de sattim kurtuldum. Duacinim.

7. 5,10 lardan dönmesi gerektiğini düşünüyorum 2 li dip eşliğinde ama.
    Niye 5,10 derseniz de obo boyun çizgisidir.
    5,10 altı haftalık kapanışlarda tetiklenir ve maalesef formasyon teknik hedefi olarak uzun vade de 1,20 tl. gelip gelmemesinden bahsetmiyorum sadece teknik hedef ihtimaller dahilinde diyorum
    5,10 yatay olarak çok önemli yer.

Rezev raporu yarin tayinlansa ne farkedecekti.o zaman okumlumu algilanacakti gubre fabrikalari ile ilgili belursizkik nedeniyle rezev raporu elbette dusuk okacakti.
    Bilinmeyen bir seymi yarin sorun cozukurse o rapir revize olur.
    Zaten su anda faal olan isletme degilki kagit uzerindeki rezevrin blancoyla bir ilgisi olmayim gelecege donuk bir bikgidir.

Sayfa 918/1527 İlkİlk ... 41881886890891691791891992092896810181418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •