Sayfa 94/269 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    şu an viopta ülkenin en değerli 38 şirketi yer almakta .. acs bunun içinde değil... şişecam , soda ve trakya var...

viopta ayrıca endeks , altın , dolar gibi... alıp satılan çeşitlilikde var... hem düşüşe hem yükselişe oynayabiliyorsun..

şişe grupta tahta sahibi aynı düşüşler birbirine yakındır ona itiraz etmem...

diğer hisseler zirveden ortalama % de 30 düşerken şişe ve trakyanın % de 40 düşmesi sıkıntı .. şişe grubun geri alım garantili hisseleri bunlar...... böyle saçmalık olmamalı..

sanırım 4.40 ları görmüştü... o günden beri motoru durmuş uçak gibi iniyor..
    Anladığımda şu demekki viob olayı olmasa idi trakyada demekki bu denli düşmeyecekti

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Abi bende senin gibi dusunuyorum. Buyuk ihtimal spk tebliginde ayrilma hakkini kanun yayim tarihi ile ilistirecektir. Nitekim kanun maddesinde zaten ayrilma hakkina iliskin tarih olarak birlesme kararinin aciklandigi tarih olarak belirtilmisti. Daha onceki aciklanmis ve henuz tamamlanmamis birlesmekerde kanun yayim tarihini esas alacaktir bu nedenle. Eger bu durum boyle kesinlesirse 25 subatta elinde hissesi olanlarin cok korkacagi bir durum kalmadigi gibi sirketten nakit cikisi olmamasi icin sise guruplari icin her sey pozitife donup endeks ve diger firmalardan ayrisarak hareket edeceklerdir. Ins yanilmayiz su kotu gunlerde yuzumu bir nebze de olsa gulmus olur.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrılma hakkı ile ilgili aneltdekş gibi 25 şubat denirse şişe birleşmesi içinde,asıl önemli kısım olan adil değerleme adil fiyatda gelirse,sonrasında zaten adil değişim gelirse ayrılma rakamlaraı düşük kalacaktı inşallah,ozaman zaten şirkettende para çıkmaz piyasa fiyatlar,

İşte hep şu kısma geliyoruz adil değerlenicekmi,şirket zaten istedi bunu,adil değerlenşrmi,neden değerlenmesin,doprudan %70 dolaylı belkşde çokda fazla lotu varken değerlenen şirketlerin sahibinide yarayan bir durumda neden adil ederinde değerleme olmasın ki,

Umudumuz ve ümidimiz bu yönde ama hissi umut değil bizdeki,bilançoların dili bunu söylüyor,fk lar ,bunu söylüyor.

Su dip fiyatlarda 25 subat ve oncesi 30 gunun ortalamasi bile ayrilma hakki belirlese herkes en azindan borsa tarihinin en berbat gunlerini gecirdigi su donemde zararsin cikar. Bu bile buyuk kazanc. Ki 4 lere rahat cikar bu durumda.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ayrılma hakkı ile ilgili aneltdekş gibi 25 şubat denirse şişe birleşmesi içinde,asıl önemli kısım olan adil değerleme adil fiyatda gelirse,sonrasında zaten adil değişim gelirse ayrılma rakamlaraı düşük kalacaktı inşallah,ozaman zaten şirkettende para çıkmaz piyasa fiyatlar,

İşte hep şu kısma geliyoruz adil değerlenicekmi,şirket zaten istedi bunu,adil değerlenşrmi,neden değerlenmesin,doprudan %70 dolaylı belkşde çokda fazla lotu varken değerlenen şirketlerin sahibinide yarayan bir durumda neden adil ederinde değerleme olmasın ki,

Umudumuz ve ümidimiz bu yönde ama hissi umut değil bizdeki,bilançoların dili bunu söylüyor,fk lar ,bunu söylüyor.

Hisse 25 subattan geriye 30 gunluk surecte 3.30 lar ile 4.40 aralarinda islem gormus. 31 ocak tan 25 subata kadar ise 4.40 lar ile 3.70 arasi islem gormus. Kaba taslak hesaba gore 25 subat oncesi 30 gun icin ayrilma bedeli hesaplanirsa en kotu ihtimalle 3.80 ila 4 arasinda bir bedel cikar gibi. Muhtesem olur su ortamda boyle bir bedel cikmasi. Cunku muhakkak ayrilma bedelinin ustune cikaracaklardir hisse fiyatini birlesme olmadan. Artik daha cok istiyorum su spk tebliginin bir an once cikmasini.

Arkadaşlar 25.02.2020 emsal karar varken
    Başka bir ihtimalden bahsetmek olmaz.
    Herkes hesabını buna göre yapmalıdır.
    Şişe grup kurumsal ama azda olsa vazgeçme ihtimali olabilirmi tek endişe edilecek durum budur ama öyle bir durum tebliğ ilanından sonra netleşir.
    Tüzük yönetmelik ve tebliğler kanuna aykırı olamazlar o nedenle tarih 25.02.2020 değişmez bir tarihtir
    Viop olarak hisse eğer normal zaman olsa mantıklı kabul edilebilirdi ama genel endex durumu meydanda o zaman viopla Trakya arasında bağ kurmak mantıklı olmaz.
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 25.02.2020 emsal karar varken
    Başka bir ihtimalden bahsetmek olmaz.
    Herkes hesabını buna göre yapmalıdır.
    Şişe grup kurumsal ama azda olsa vazgeçme ihtimali olabilirmi tek endişe edilecek durum budur ama öyle bir durum tebliğ ilanından sonra netleşir.
    Tüzük yönetmelik ve tebliğler kanuna aykırı olamazlar o nedenle tarih 25.02.2020 değişmez bir tarihtir
    Viop olarak hisse eğer normal zaman olsa mantıklı kabul edilebilirdi ama genel endex durumu meydanda o zaman viopla Trakya arasında bağ kurmak mantıklı olmaz.
    Sagliklar
    Sn cinalı 25-02-2020 emsal kararı sonrası konu olumlu olarak kapanmıştır diyorsunuz doğru anlıyorum değilmi,olumlu tarfata olumlu düşünüyorunuz değilmi?

Ha birleşmeden vazgeçermi ,özel sebebi olduğu için avantajlı tarafdayız sanki vazgeçmez diye düşünüyorum,eğerki vazgeçerse apar topar alınan bu kararın getirdiği bir an önce birleşmezsekin getirceği olumsuzluklar fazlaki bu atalette birleşme haberini hemen aldılar,ertesi gün pwc ile anlaştılar,25 gün sonra meclisden yeni kanun geçti

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Su dip fiyatlarda 25 subat ve oncesi 30 gunun ortalamasi bile ayrilma hakki belirlese herkes en azindan borsa tarihinin en berbat gunlerini gecirdigi su donemde zararsin cikar. Bu bile buyuk kazanc. Ki 4 lere rahat cikar bu durumda.Hisse 25 subattan geriye 30 gunluk surecte 3.30 lar ile 4.40 aralarinda islem gormus. 31 ocak tan 25 subata kadar ise 4.40 lar ile 3.70 arasi islem gormus. Kaba taslak hesaba gore 25 subat oncesi 30 gun icin ayrilma bedeli hesaplanirsa en kotu ihtimalle 3.80 ila 4 arasinda bir bedel cikar gibi. Muhtesem olur su ortamda boyle bir bedel cikmasi. Cunku muhakkak ayrilma bedelinin ustune cikaracaklardir hisse fiyatini birlesme olmadan. Artik daha cok istiyorum su spk tebliginin bir an once cikmasini.

12-03-2020 spk nın duyuru sitesindeki yeni mevzuat neydi sn karabaht bakabildinmi,
    Yeni tebliğ adı altında tekrar mı duyuru yayınlayacak bunkar anlamadım,
    Yeni mevzuat diye yayınlamış spk .

Yok abi baktim bisi goremedim. Belki spk kararidir herhangi bro konuyla ilgili. Her gece resmi gazete bakiyorum. Tebligi ordan ogreniriz ilk.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    12-03-2020 spk nın duyuru sitesindeki yeni mevzuat neydi sn karabaht bakabildinmi,
    Yeni tebliğ adı altında tekrar mı duyuru yayınlayacak bunkar anlamadım,
    Yeni mevzuat diye yayınlamış spk .

8.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Yok abi baktim bisi goremedim. Belki spk kararidir herhangi bro konuyla ilgili. Her gece resmi gazete bakiyorum. Tebligi ordan ogreniriz ilk.

Tebliği resmi gazetedenmi öğrencez, yoksa spk danmı öğrencez,
    Tesmi gazete yayınladı topu spk ya atmadımı?

Sayfa 94/269 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •