Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,752
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cezaevlerinde mahkumiyet alanlar elektrik su ısıtma ve yemeğin parasına ortakmoluyorlar. Sadece kira ödemiyorsun
    Kira da alacağım artık

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. https://www.hisse.net/topluluk/showt...07#post5740707

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    237750 şort...
    Bu pozisyon dün 233575 ten reverse LONG oldu .
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Başganım yeni başlığı siz açarmısınız.
    Yeni topiği ben açacağım herkesi dolar milyoneri yapacağım ..memetabi'nin topiğinin benimkinin yanında nasıl da sadece fragman kaldığını görün..verin bu abinize bu yetkiyi görün etkiyi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Merdabi işini bilir, meraklanmayın

geçen ki 30bin puanlık sert düşüş öncesi lönk açmıştı, sıkı sıkı tembih etyiydim. mert abi bu lönkü kapatınca real time yazarmısın deye.
    neyse, olan oldu. , şaldır şuldur şırıl şırıl şelale oldu. Mert abi real time yazmadı tabii işlerinden ötürü
    neyse, sayfaya girdiğinde sordum naptın deye, o da ekstresini yapıştırdı ben dün lönklerimi kapattıydım deye
    Mert abi işini bilir, sıkıntı yabmayın
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...8565&page=1067

Kapamis ihtiyar. Beni admine sikayet edip kacmis. Cok korktu hicbir ise yaramayan topigine cokecegim diye!

Yuzmeye gidecegim demisti 20 dakikakligina. Belki Atlantik'i gecmistir!

Bu admin'in adı ne !? bizahmet paylaşsan ben bugüne kadar kimi şikayet etmişim ki sen ikincisi olasın bu yalanı benim mekan da yazdın-HALKB topiğinde yazdın bi de burda yazdın ..hadi buyur cugap ver bakayım ..

Bu forumun 3 faal yöneticisi var ,Sayın Objektif .. guneysu ve MedwiG ..hangisi?

Yüzme de 3 gün evveldi hatta spordan geldikten sonra hem mekan da hem burda yazdım-ondan sonraki gün de yazdım gene ..sende mekan kavramı olmadığını hep beraber biliyorduk da zaman kavramı da yok anlaşılan
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...07#post5740707

Bu pozisyon dün 233575 ten reverse LONG oldu .
    Şaka yauv bazı tipler var gelip böyle yalan dolan yazıyorlar.. bi kere de ben yazayım dedim bakim nasıl bi duyguymuş diye iyi bi duygu olmadı benim için ..karakter meselesi demek

Pozisyon aynen devam ..zaten beni bilen bilir pozisyonu ortalama bir viopcudan daha uzun tutarım ..geçen 4000 point eksi oldu tuttum dün de 4000 point artı oldu gene tutuyorum ..biraz değişik bir oyun tarzım var.
    Hayat hoş gerisi boş

6. Şimdi ben biraz ara vereyim gelip cugap vermem gereken bi kaç kişi daha var

Kaldıraç kemal -Hedgeci cauti ..vs ..vs
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku

Bu admin'in adı ne !? bizahmet paylaşsan ben bugüne kadar kimi şikayet etmişim ki sen ikincisi olasın bu yalanı benim mekan da yazdın-HALKB topiğinde yazdın bi de burda yazdın ..hadi buyur cugap ver bakayım ..

Bu forumun 3 faal yöneticisi var ,Sayın Objektif .. guneysu ve MedwiG ..hangisi?

Yüzme de 3 gün evveldi hatta spordan geldikten sonra hem mekan da hem burda yazdım-ondan sonraki gün de yazdım gene ..sende mekan kavramı olmadığını hep beraber biliyorduk da zaman kavramı da yok anlaşılan

Tamam, etmedin diyorsan hakkini yemisim, ozur dilerim.

Admin kendiliginden gelmis de olabilir. Onlar da sasirmis olabilir. Burda hep tek bir kisi kendi kendine konsuyordu, simdi baska birisi geldi o da kendi kendine konusuyor, topik 30 sayfa gitti, timarhane mi burasi acaba? Muahhaha.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tamam, etmedin diyorsan hakkini yemisim, ozur dilerim.

Admin kendiliginden gelmis de olabilir. Onlar da sasirmis olabilir. Burda hep tek bir kisi kendi kendine konsuyordu, simdi baska birisi geldi o da kendi kendine konusuyor, topik 30 sayfa gitti, timarhane mi burasi acaba? Muahhaha.
    Sorunun cevabı bu değil ..soru bu;

???
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •