Sayfa 97/911 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 769 - 776 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    İyi günler sayın forum üyeleri.spkek senin taaaaaaaa.....
    Bu arada sayfamıza bir zat-ı şahane uğramış ki kerameti kendinden menkul...maşallah ne diyeyim.sevgili emre aman ha şimdi pür dikkat hatta senin nezdinde biz gibi eski öpülmüşlere diyeyim aman diyorum..........
    Kimmiş o zatı şahane? Ne işi var ki burada? Merak ettim bak şimdi.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by artagnian Yazıyı Oku
    Tsporda zararlardan sonra para bitecek. Bedelli sermaye artışına gitmesin bunlar.
    Son çeyrekte (2017-2018 1Ç) 26 milyon tl lik ciroya karşın 44 milyon zarar açıkladılar yani cironun 1.7 katı. Bana çok garip geldi bu, hele hele olağan bir mali yıl için. 31.5.2018 de mali yıl sona erecek. Eğer cari mali yılda da zarar açıklarlarsa 5 yıl üst üste zarar açıklamış olacaklar ve SPK "imtiyazlı hisseleri" iptal edebilir. Son 4 yıl 1 çeyrekte 424 milyon tl zarar yazdılar, insaf yahu. Zarar yazma makinesi olmuş bunlar. Eğer dediğin gibiyse ve para bitiyorsa bedelliye giderler mi dersin? Giderlerse yüzde kaçlık bir bedelli olur acaba?
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

3. Malum, bedelliye gitme konusunda GSRAY tam bir uzman oldu, arka arkaya bedelliye gitmekten bile çekinmiyorlar. 2012 de arka arkaya 2 bedelli başvurusu yapmışlardı, şimdi yine ayni yoldan gidiyor GSRAY. Umarım TSPOR kendine GSRAY'ı emsal almaz.

4.  Alıntı Originally Posted by artagnian Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    sırayla
    son 4 ay
    son 3 ay
    son 2 ay
    son 1 ay
    ve son 1 hafta aracı kurum dağılımı gönderebilecek olan var mı?
    bu hisseyi birilerinin baskı altında tutarak topluyor olması gerek....
    Bir tuhaflık var buişte.
    Ben bunu yazdıktan sonra hisseyi dirence kadar taşıdılar.
    huylandırdık adamları almayız hisselerini.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Kimmiş o zatı şahane? Ne işi var ki burada? Merak ettim bak şimdi.
    Sayın th hoşgeldin ts sayfasına senin güzel ve derin bilgilerine buradakilerin ihtiyacı var

2 tl altında bedelli yok diye biliyorum yanlıssam düzeltin

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by OSET Yazıyı Oku
    2 tl altında bedelli yok diye biliyorum yanlıssam düzeltin

Her fiyattan yapabilir... Sadece cazip olması için fiyat biraz yukarda olursa girmek mantıklı olur yoksa rüçhan hakkını satar çıkar yatırımcı. Yani müşteri arttırmak için fiyat yukarda olmalı biraz yoksa şu fiyatın altında yapamazsın diye bir şey yok.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

O zaman panige gerek yok bu fiyatlarla ilgi olmaz o zaman

Sayfa 97/911 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •