Sayfa 978/997 İlkİlk ... 478878928968976977978979980988 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. fiba 14.35 veriyor 500k için...alternatif bono var diyor 15.20 mevduat eşleniği

ne dersiniz?

Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    bugün 500k tl için bankalardan oran alan var mı? özellikşe ufaklardan anadolu, burger, odeo, fiba gibi ?

2. FİBA'yı zorlayın çok rahat 14.50 vermesi lazım. Yeni para ise 14.75 de verir.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    FİBA'yı zorlayın çok rahat 14.50 vermesi lazım. Yeni para ise 14.75 de verir.
    fibada eski müşteriyim...14.35 diyorlar hazine mmaksimum vermiş...alternatif bono var 15.20 diyorlar...sanırım bonoyu satmaya çalışıyorlar...bono tavsiye etmiyor musunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    fibada eski müşteriyim...14.35 diyorlar hazine mmaksimum vermiş...alternatif bono var 15.20 diyorlar...sanırım bonoyu satmaya çalışıyorlar...bono tavsiye etmiyor musunuz?
    5-6 ay vade için bana göre cazip bir oran değil. Son aylarda FİBA'dan hep 14.50-15.00 arası bağladım. 5-6 ay parayı kullanmayacak bile olsam 16.50'den düşüğüyle ilgilenmem şahsen. Hazine 14.35 vermiş lafına kanmayın, parayı çıkıyorum dediğinizde şube kendi "payını" biraz daha yontar ve 14.50-14.75 arası bir şeye tamam der. Vakıf, Burgan gibi birkaç iyi oran veren yerden düzenli fiyat alın, gösterecek örnek elinizde olsun.

Kurallara AYKIRIDIR.

2 yıllık tahvil 13.57 oldu 14.37mevduat karsiligi.yani bunun üstünde olmali mevduat.

6.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    5-6 ay vade için bana göre cazip bir oran değil. Son aylarda FİBA'dan hep 14.50-15.00 arası bağladım. 5-6 ay parayı kullanmayacak bile olsam 16.50'den düşüğüyle ilgilenmem şahsen. Hazine 14.35 vermiş lafına kanmayın, parayı çıkıyorum dediğinizde şube kendi "payını" biraz daha yontar ve 14.50-14.75 arası bir şeye tamam der. Vakıf, Burgan gibi birkaç iyi oran veren yerden düzenli fiyat alın, gösterecek örnek elinizde olsun.
    şube müdürü bana diyor ki 1.3 milyon tl için 14.20 verdim diyor...size özel 14.35 diyor...yalan atıyor sanırım...paramı çekiyorum desem 14.50 derler mi acaba ? yok gene vermiyoruz derlerse çekmek gerekir o zaman da nereye götüreceğimi bilmediğim için o aşamaya da getirmek istemiyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    2 yıllık tahvil 13.57 oldu 14.37mevduat karsiligi.yani bunun üstünde olmali mevduat.
    işte onu veriyor 14.40 yaptı en en son diyor...

8.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    şube müdürü bana diyor ki 1.3 milyon tl için 14.20 verdim diyor...size özel 14.35 diyor...yalan atıyor sanırım...paramı çekiyorum desem 14.50 derler mi acaba ? yok gene vermiyoruz derlerse çekmek gerekir o zaman da nereye götüreceğimi bilmediğim için o aşamaya da getirmek istemiyorum...
    O yüzden Vakıftan oran alın diyorum ya. Bu söylediğiniz oranlar FİBA için düşük. Ben her türlü 14.50 alırsınız diyorum. En kötü e-turuncu gibi gecelik bir hesap açıp bu tip durumlarda EFT talimatı verin. Oranı iyileştirmeden EFT'yi onaylarlarsa 2 gün sonra yeni giriş için oran alın. Anladığım kadarıyla eski müşteri olduğunuz için "Nasılsa çıkmaz oranı" veriyorlar. Çıkabildiğinizi görmeleri lazım. Şube doğru söylüyor bile olsa hazineyi ürkütmek lazım arada.

Kurallara AYKIRIDIR.

Sayfa 978/997 İlkİlk ... 478878928968976977978979980988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •