Sayfa 99/151 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Sistem Analiz

1. japonum benim dinle lafımı kır şu kamayı yukarı sar git 113-114 bölgesine Allah allahhhhhh
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Dxy dusuyor- eusr/usd 1.1660+ buneyin cikisi gelde anla
    Bir trader için piyasalar kadın gibidir. Anlamaya çalışmayacaksın onu yaşayacaksın

3. euusd
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bir trader için piyasalar kadın gibidir. Anlamaya çalışmayacaksın onu yaşayacaksın
    Üstat bunun diğer versiyonu teknik analiz mini etek gibidir çok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez versiyonu vardı hahahaha

5. Size şimdi baba denklem
    sepet kur 3,8972 yi yukarı geçerken usdtry nin 3,6480 i kırması gerekiyor.
    usdtry 3,5540 da 3,6480 e 940 pips var
    sepet 3,8450 de 3,8972 ye 522 pips var eee nasıl olacak bu iş euusd nin %1 aşağı iteklenmesi lazım ki bu denklem gerçekleşsin.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Üstat bunun diğer versiyonu teknik analiz mini etek gibidir çok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez versiyonu vardı hahahaha
    Demek neymiş teknik analiz; grafiğe bakanın hayal gücüymüş.

7. 23 ağustos telekomun hazineye devri ve 3 bankaya takılan 5 milyar dolar kredi.
    Pekiii milyon dolarlık hatta milyar dolarlık soru uzun o borcu garanti, iş bankası ve akbanka ödermi yoksa banamı sordunuz birader der. Hani benim bildiğim ölse ödemez, en basit şekilde bana mı sordunuz adamlara o parayı verirken der, kendini çeker kenara hele ki ortada iş bankası varsa direkt çeker daha bunun haberi yapılmıyor beyler.
    Telekom sağolsun her kanalda prime time da deli gibi reklam veriyor delimi atladı medya patronlarına höt zöt desinler ogaş a. Oradan şu 3 bitsin 3,80 den güzel bir 5 dalgası bekliyorum

8. Şimdi temel bitti gelelim tekniğe teknik der ki
    canım kardeşim satıcı kardeş bak sana hak verdim maçan yeseydi basardın 3,5385 e kadar ama yemedimi ozaman kusura bakma biraderim 3,5760 ı kırdığım gibi 250 pips daha itelerim sana sonra çekerim aşağıya bir daha bir daha yandım anam diyene kadar devam 3,6480 de zaten kredi çekip shortlarsın bu doları orada vahşi kapitalizm kuralları geçer artık acımam, gözünün yaşınada bakmam.
    Py böyledir acımasızdır işte ne diyim. 250 pipslik barı çaktımmı satıcı güçlüyse onu yutacak yutamadımı ozaman bir dikme daha yiyecek kafasına sonra geri gelecek oh diyecek tamam düşüyor bir dikme daha noluyor lan diyene kadar sonra ana dirence gelecek oh diyecek burası zaten geçilmez çat orada bir daha artık satıcıları 3,97 ye kadar sattıra sattıra devam acımak yok.

Japon sabahki kamayı kırıyor
    Euro 1,1666 dan formasyon kırdı pullback yaptı yemedi sardı aşağıya
    borsalar toparlanıyor çünkü ya euro aşağı borsalar yukarı ya euro yukarı avrupa komple aşağı seçim ağaların.

Bizim try maşallahı var euro yukarı borsalar aşağı usdtry yukarı, euro aşağı borsalar yukarı usdtry gene yukarı hahahahah

Sayfa 99/151 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •