Sayfa 99/567 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Bu arada güncelde elektikle ülkemizde üretim maliyeti yassı metalde 670 dolar, ancak bana göre bu rakam eksik, yine de bilim bu rakamı söylüyorsa bende yüksek diye iddia etmem. Yassı 700 üstüne oturdu, sallanıyor ama oturacak.

2. Avrupa da elektrik neden sorun oldu, yada doğalgaz, çünkü ucuz veya yakın Rusya kaynağı vardı, her şey bu kaynakla dizayn edildi. Şimdi bitti, ya uzlaşma olacak, yada bedel ödenecek. Dünya hangisine yakın ileride yaşayarak göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Avrupa da elektrik neden sorun oldu, yada doğalgaz, çünkü ucuz veya yakın Rusya kaynağı vardı, her şey bu kaynakla dizayn edildi. Şimdi bitti, ya uzlaşma olacak, yada bedel ödenecek. Dünya hangisine yakın ileride yaşayarak göreceğiz.
    bu yazıdan sonra twiterde şu haberi okudum, çevirisini yazıyorum.

"Metaller de dahil olmak üzere enerji yoğun endüstriler, gaz ve elektrik konusunda daha net AB eylemi çağrısında bulunuyor. "

30 Eylül' de AB' de toplantı var.

Üretici ve hane halkına enerji desteği, doğalgaz tavan fiyat, çok kâr eden enerji şirketlerine ekstra vergi...vs konuları karara bağlanacak.

5. Destek bir kez daha çalıştı.

6. Thebig, bugun %3 kapatabiliriz, biraz seni yoracağız ama, deniz abi de bi 100 bin lot daha alırsa tahtacı tuş olur

7. son 5 yıldaki eylülden temettüye kadar EREGLI grafikleri... 1 yıl hariç her sene üstüne koymuş. Grafik ve teknikten hiç anlamam. Sadece acemice kendi tespitlerimdir YTD. Toplamaya devam. Saygılar...
    2017_2018.jpg
    2018_2019.jpg
    2019_2020.jpg
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

8. son 5 yıldaki eylülden temettüye kadar EREGLI grafikleri... 1 yıl hariç her sene üstüne koymuş. Grafik ve teknikten hiç anlamam. Sadece kendi tespitlerimdir YTD. Toplamaya devam. Saygılar...
    2020_2021.jpg
    2021_2022.jpg
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

Sayfa 99/567 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •