Sayfa 99/574 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 4591 madde; 785 - 792 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Evet yorumları alalım

Orhangazide ki yer bizim miydi kiramiydi oyakinmiydi????
    Satılan yer değeri uygunmu OYAK ordan da bize tokat vurdu mu???

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    Hektaş merkezini Orhangaziye mi taşıyoruz şimdi. Bu iştende 1.25 milyar para kazanıyoruz ama bir süreliğine Oyağın kiracısı oluyoruz. Ben iyi bir alışveriş ve karar olarak algıladım. Hem para kazanıyoruz hemde tesisleri aynı kampüse toparlıyoruz. Oyağın geçen ay hisseleri niye sattığı anlaşıldı sanki. 2 günlük hareketin sebebi de bu olsa gerek. Piyasa da bu kararı olumlu algılar. Nede olsa para kazanacağız bu işten
    Parayı hemen alsak da bi işe yarasa bari. 1,25 milyar elimizi rahatlatır biraz. Kira ne ödeyecegiz acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Evet yorumları alalım

Aden gayrımenkul 1.23 milyar lira değer biçmiş, Oyak bize 20 mn da bahşiş atmış.

Orhangazi Hektaş'ın diye biliyorum ben. Açıklamanın gelişinden de öyle anlaşılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    La şansa bak, Gebze'ye bile gidemedim genel kurula şimdi işin yoksa Bursaya git.

Kocaeli'ne yazılan vergiler artık Bursa'ya yazılır değil mi? Şirket merkezi neredeyse oranın vergi dairesine ödeniyor vergiler galiba
    Yalnız Orhangazi tesisi süper bişey olmuş. 600 dönüm alan. ARGE den üretime ve otele kadar herşey yapılmış. Bizim paralar boşa gitmemiş anlaşılan. Sanırım kongrelere veya lansmanlara tesis hizmeti de vermeye başlamış. Google maps te güzel fotoğraflar ve güzel yorumlar var. Gidemeyenler onlara bari baksın. Ben ilk fırsatta gideceğim. Malımızı görelim bakalım. Bu arazi herhalde bizimdir. Bu kadar alanda kiralayarak bu kadar yatırım yapılacağını sanmıyorum. Yinede araştırmal lazım.

5. Bi minibüs ayarlayalım da Gezmeye gidelim Bursa tesislerine

HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Evet yorumları alalım

Hektaş Orhangazi F.A.R.M Tesisini Oyak Elsa Elektronik mıydı Elsan Elektronik mıiydi Satınaldı Hektaş F.A.R.M kuruluşu başladığında Aylık mı yıllık mı tam anımsamıyorum 600000₺ Kira ödüyordu.

Sonrasında Oyak ve Hektaş arasında ne tür bir ticari ilişki gelişti orasını hatırlamıyorum

Yaşlılık atsan atılmıyor satsan satılmıyor..

Hafızam yanıltıyor olabilir.

Oyak toplamı 634000m2 mi 614000m2 miydi 150 Milyon ödeyip almıştı diye hatırlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Bay_Ballı; 29-09-2023 saat: 22:39.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Oyak sirket batmasin diye kucuk bir destek atmis, bir sure idare eder. Yoksa bu faizlerle yeni borc almak zorunda kalacakti mevcut kisa vadeli borclarini cevirebilmek icin.

Kap akşamı
    Yeni yapılanma hayırlı olur insallah

Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 99/574 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •