Sayfa 99/560 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 4474 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Fenerbahçe Doğuş Turkish Airlines EuroLeague 2017-2018 sezonu 29. maçında Rusya temsilcisi Khimki Moskova’ya konuk oluyor. 28 Mart Perşembe günü TSİ 18:45’te Mytischi Arena’da oynanacak mücadele öncesi Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile oyuncularımızdan Kostas Sloukas Resmi Sitemize açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, Khimki Moskova’nın nasıl bir basketbol oynadıklarını bildiklerini ve maç içerisinde sürekli değişkenlik gösteren savunma stratejilerine karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini belirtirken; Sloukas ise oyun planlarına mücadele boyunca sadık kalmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Zeljko Obradovic, “Khimki ile İstanbul’da oynadığımız mücadele çok keyifli ve çekişmeli geçmişti. Rakibimizin nasıl bir basketbol oynadığını biliyoruz. Onların maç içerisinde sürekli değişkenlik gösteren savunma stratejilerine hazırlıklı olmalıyız. Elbette galibiyet için nasıl bir basketbol oynamamız gerektiğinin de farkına varmalıyız” dedi.

Kostas Sloukas ise, “Her zaman olduğu gibi bizim için çok büyük önem taşıyan bir galibiyeti almak istiyoruz. Amacımız normal sezonu ikinci sırada tamamlamak. Khimki, amaçları olan Play-off’a yükselmeyi garantilemiş durumda ve bu da üstlerinde bir baskı olmamasını sağlayacaktır. Rakibimizin en önemli oyuncularından biri olan Shved’i durdurmalı ve oyun planımıza mücadele boyunca sadık kalabilmeliyiz. Bunları yapabilirsek kazanabileceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.
    Şu Shved seneye bize gelse,birde sağlam bir uzun alsak takım canavar gibi olur
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Ajansspor' un haberine göre Fenerbahçe'de Ali Koç, başkan seçilmesi durumunda futbol takımının CEO’luğu görevine Peter Kenyon’ı getirecek. Büyük saygısının olduğu Aykut Kocaman’la devam edeceği bilinen Koç’un hedefinde ise Kocaman'a yardım edecek üst düzey bir futbol direktörüyle çalışmak var.

Sevilla’dan sonra Roma’da da önemli işler başaran Monchi tarzında bir futbol direktörü için çalışmalar yaptığı bilinen Koç’un Kenyon’la bu görev tanımı için bazı isimler üzerinde görüş alışverişi yaptığı iddia ediliyor. İlk etapta adı daha önce Galatasaray’ın futbol direktörlüğü için geçen Mathias Sammer’in yanı sıra Marco Branca, Daniel Comolli, Christian Nerlinger gibi isimler konuşuldu.

İkilinin üzerinde mutabık kaldıkları ismin ise Jesús García Pitarch olduğu iddia edildi. Daha önce Valencia ve Atletico Madrid gibi takımları yöneten Pitarch’ın Türkiye’den haber beklediği söyleniyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

73-64 yendik 2.ligi hemen hemen garantiledik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hep Destek Tam Destek

Olympiakos yenilmiş ve 2.lik garantilemiş olduk.

Haftaya oynanacak maçlara bakınca rakibimiz Baskonia yada zalgiris olacak . Yüksek ihtimal Zalgris olabilir .Zalgris son hafta olympiacos’u yenemez , Baskonia Efes’i ezer geçer .

6. Zalgiris 17 galibiyet 12 mağlubiyet
    7. Baskonia 16 galibiyet 13 mağlubiyet
    8. Khimki 16 galibiyet 13 mağlubiyet

Son hafta maclari :

Baskonia - Anadolu Efes
    Barcelona - Khimki
    Olympiakos - Zalgiris

Baskonia & Zalgris arasındaki iki macida Baskonia kazanmış

Şayet 3 ki averaja kalırsa Zalgris 8. , Khimki 7. Baskonia 6. Oluyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mart ayında Fenerbahçe Doğuş oynadığı maçlarda sadece CSKA’ya son saniyede yenildi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Basaksehir’in öne geçtiği golde top gol öncesi aut çizgisini geçmiş ..

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Basaksehir’in öne geçtiği golde top gol öncesi aut çizgisini geçmiş ..
    Emre maç boyu hakeme küfretti,rakip oyuncu hakeme tek hareket yaptı diye direkt kırmızıyla atıldı...
    Adalet şart!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Buna içeride dedi hakem ..

Sayfa 99/560 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •