Sayfa 991/1003 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,743
    escudo76 ya son uyarımı yaptım, tekrarında komple kapatacağım

varsa paylaşacağın bilgi yaz, okuyalım/okusun herkes

onu karala, buna çamur at,

1. Genel Forum Kuralları

1. hisse.net forumu kendine özgü kuralları olan ve hiç kimseye hiç bir zaman sınırsız demokrasi ve özgürlük vaat etmeyen bir ortamdır.
    işine gelmiyorsa, okuma topiği, ben devamlı okuyorum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    escudo76 ya son uyarımı yaptım, tekrarında komple kapatacağım

varsa paylaşacağın bilgi yaz, okuyalım/okusun herkes

onu karala, buna çamur at,

işine gelmiyorsa, okuma topiği, ben devamlı okuyorum..
    Insanlarin cok cani yandi bu bankadan. Onun da etkisi var. Evet, TREND cok cuvalladi, ama banka ile ilgili hicbirimizin bilmedigi cok fazla konuda da bizleri de aydinlatti ayni zamanda. Ayrica hangimiz cuvallamadik ki zaten, butun sucu TREND'e atmak dogru degil.. Topikte yonetimin kavgaya izin vermemesi gercekten guzel.

Alıntı Originally Posted by unnamed Yazıyı Oku
    Abi ben yazıcı değil okuyucuyum.yazılarını okumaktan büyük keyif alıyor ve bilgileniyorum. Keşke daha çok yazsan diye düşünüyorum
    Okuyanin da katkisi var. Illaki yazmak gerekmiyor. Sonucunda kimse kendi yazdigini kendi bildigini yazip tekrardan okumak icin burada degil ki.

secbul'a da cok takiliyorum, cunku hep gazliyor (birsey olmayan hisseyi)... bir de kalpli smileylli liseli kizlar gibi galziyor! Ama bazi gercekler de var.

secbul hedefini koydu, hedefine gelince, seymis oymus buymus dunya batiyormus demedi. Malini aldi. Buna bravo denir. O gunlerde DOW her gun %10 yiyordu, herkesi korku sarmisti. Kafasi kopartilmis tavuklar gibi bir VIX'e, bir Nikke'iye bir DAX'a bir DOW'a bir CDS'e bir Bovespaya bakiyorduk sabahlara kadar. Yani kendisi gercek ve disiplinli yatirimcidir. Hisseden istedigini de alir sonunda umarim.

Yine birseyleri kacirmisiz. KIZILDAG noldu, niye sinirlendirdiler seni ortak? Hemen aliniyorsun sende. Bizim derimiz kosele gibi oldu, etki etmiyor artik. Fetosh diyeni mi kalmadi, vatan haini diyeni mi kalmadi... hersey dendi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ayrica hangimiz cuvallamadik ki zaten,...
    Şimdi böyle yazınca alınıyorum.
    .
    .
    .

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Şimdi böyle yazınca alınıyorum.
    .
    .
    .
    Adamda ne ciğer var ya Yarım dakka haykırıyo Maşallah
    Akciğer

8. Ben O ne demiş bu ne demiş bakmam. Kızıldağ Ortağımızı hem seviyoruz hemde yazdıklarını zevkle okuyoruz.

Sayfa 991/1003 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •