Arama sonucu : 5370 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Yorumlarını kendine sakla, akıla ihtiyacımız yok neyi inanıp neye inanmadığın da beni ilgilendirmiyor. Seninle polemiğe girmekte istemiyorum üslubun doğru değil. Hem spek fasa fiso diyor inanmiyorsun ,hemde kagadin toplanıp toplanmadigini söylüyorsun.
    Bu arada bilmeyenlere açıklayayım spekülatör türkçe anlamı (Gelecekteki fiyat değişikliklerini tahmin etmeye çalışan, yonlendiren ve bu yolla kar elde etmek amacıyla alımlar, satımlar ve beklentiler üzerine işlem yapan kimseye verilan isimdir.) bu da suç değil.
    Son düzenleme : Infernobroker; 20-04-2018 saat: 23:40.

2.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Yorumlarını kendine sakla, akıla ihtiyacımız yok neyi inanıp neye inanmadığın da beni ilgilendirmiyor. Seninle polemiğe girmekte istemiyorum üslubun doğru değil. Hem spek fasa fiso diyor inanmiyorsun ,hemde kagadin toplanıp toplanmadigini söylüyorsun.
    Bu arada bilmeyenlere açıklayayım spekülatör türkçe anlamı (vurguncu) bu da suç değil.
    Kimsenin kimseye akil verdiği fln yok .Kimsenin akla ihtiyacida yok. Ancak burda insanlar olaylari kendine gore yorumlayabilirler, herkesin dusuncesi farkli olabilir. Bu digerini nie rahatsiz ediyor bende onu anlamiyorum.
    Senin ifadelerinde pek hos değil. Benim icin vatandasin biri demissin. Hosmu simdi bu. Neyse istegen istedğine inanir. Sen spege inanirsin ben inanmam ama sonucta ben spek inanmiyorum die bu seni rahatsiz etmemeliydi. Spek inanmiyoruz die vatandasin biri olduk. Bundan sonra senin hakkindada yorum alinti vs. Yapmiyacagim. Benim yorumlarim beni baglar, yorumlarimdan rahatsiz olan varsada bunu nezaket cercevesinde elestirebilir. Senin gibi karsidakine terbiyesizlik yaparak değil. Artik bende polemige girmiyeceğim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •