Arama sonucu : 21 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Golbasi yatirima uygun bolgeler

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Gerçek1 Yazıyı Oku
    Fiyat araştırması yapmadım. Çünkü akrabamın yakın arkadaşı ailece görüşüyorlar. Ben Ankara dışında yaşıyorum. Ben emlakçıya 257.000 lira verdim. O mal sahibine 205.000 lira vermiş akrabam arkadaşlığa devam etti tabi akrabalık bitti. Konuyu gündeme getirince yavuz hırsız misali beni suçlayacak iftira nitelikli yalan üretiyorlar.
    Malin ederi ne kadar gercekte ederi 257 bin civari mi. Suan ne kadar ediyor.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bykara Yazıyı Oku
    Malin ederi ne kadar gercekte ederi 257 bin civari mi. Suan ne kadar ediyor.

2015 yılında gerçek ederi 205.000.-tl şu an ederi müşteri bulur ise 260.000- 270.000.-tl çünkü 0.15 emsalmiş. ÖÇK alanında kalıyor. Buna rağmen bir sürü emlak vergisi

3.  Alıntı Originally Posted by Gerçek1 Yazıyı Oku
    2015 yılında gerçek ederi 205.000.-tl şu an ederi müşteri bulur ise 260.000- 270.000.-tl çünkü 0.15 emsalmiş. Taşınmazın başına bir kez 2015 de gittim bir dahada gitmedim. Gölbaşı denince midem bulanıyor. ÖÇK alanında kalıyor. Buna rağmen bir sürü emlak vergisi
    Hayatımla oynadılar ayda 500.-tl artıran ücretli çalışanım.Evim yok hayallerimi yıktılar allahda onları yıksın.

4.  Alıntı Originally Posted by Gerçek1 Yazıyı Oku
    2015 yılında gerçek ederi 205.000.-tl şu an ederi müşteri bulur ise 260.000- 270.000.-tl çünkü 0.15 emsalmiş. ÖÇK alanında kalıyor. Buna rağmen bir sürü emlak vergisi
    Anladim villa arsa si oluyor. Yatirim yapmakta bir tecrube dir. Talihsiz bir olay yasamissiniz. Altin kural parayi yolda bulusan da say. Sözü var ya ne al farkli bir kac yerden sorusturmak fiyat arastirmasi yapmak gerek.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •