Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bakalim pazartesi garan alabilecek miyiz yoksa ucup gidecek mi.
    aşagı dogru her 50krş da al ...bi yere gitmez korkma su an gitsede uzaga gidemez
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Muhalefet yine yanlış yoldan gidiyor. Bir strateji üretip az kişi ile daha etkili ve yapıcı muhalefet yapabilirler.
    Şu anda bana iktidarı eleştirme ne yapılacağını söyle, ben zaten Türkiyede yaşıyorum. Sorunlar tokat gibi zaten suratıma vuruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Haber kaynağında sorun yok, resmi veriler. China Mobil kullanılmayan hatların kapatıldığını söylemiş, azalmayı bununla açıklıyorlar. Bunun virüs salgını başlangıcında olması insanı şüphede bırakıyor. İncelenmesinde fayda var. Hat iptal kuralları nedir acaba?
    Bireyleri daha rahat takip etmek için yapmış olabilirler. Bildiğim kadarıyla virüs kapanı baz istasyonu üzerinden takip edip geçmişteki temaslara ulaşıyorlardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    aşagı dogru her 50krş da al ...bi yere gitmez korkma su an gitsede uzaga gidemez
    Bunun dolar gibi olmamasi lazim abi. Yoksa peder bu sefer evlatliktan vallahide tillahide reddeder 😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Çöpe niye atıyorsunuz ki? Sabun ve su zaten elinizde virüs var ise bunu öldürüyor
    arada kacanlar olursa kuru pecete yada kagit sonkalanlarida kendine cekiyor, oyuzden olsa gerek. Yoksa yere mi firlatmak gerekiyor?

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bunun dolar gibi olmamasi lazim abi. Yoksa peder bu sefer evlatliktan vallahide tillahide reddeder ����
    o zaman hiç bulaşma durduk yerde strese girme ...çünki su anda piyasanın mevzusu para degil ne zamana kadar nereye kadar gidecegi muamma..su anda kar zarar olarak risk katsayısı bayagı fazla ...kendi paran olsa laf anlatmayacagın bi durum olsa 30 kagıttn kademeli her alınır ama bu beybabalara laf anlatmak zor ercinim.... bu kagıtlar dolar gibide degil yüzde ...doalr yüzde 50 düşmez ama hisse bi bakarsın yüzde 50 düşer bir hafdata....
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sabah eczaneden devit3 damla (d vitamini) ve beta glukan 1,3 /1,6, çinko ve c vitamini içeren vitamin kompleksi aldım...mehmet öz'ün tavsiyesi...ablamın eşi eczacı ona da sordum...ablam alın mutlaka biz de kullanıyoruz dedi...sizlerde bence doktorunuza eczanenize sorarak destek bişeyler alın derim...bağışıklık sistemi güçlü olmayanı öpüyormuş çünkü virüs...Allah korusun...

Telefondan yazdığım için pek hakim olamıyorum sitenin kullanılırlığına her neyse okuduklarım arasında aklımda kalan ve takılanlara istinaden bir kaç şey yazmak isterim öncelikle umre konusunda kader de varsa mantığını söyleyenlere bir çift sözüm var kafanızın basmadığını totonuzun yemediğini sırf menfaatiniz için kadere bağlamak ahmaklıktır ben ömür boyu evden çıkmayayayım sende 4 şeritli yolda hergün 100 defa geçme zorunluluğu olan biri ol bakalım kader kimi daha fazla yaşatıyor hareket berekettir derler ama doğru hareket bereket tir saçması zaten kaderdir sığınması

Bir diğer konu ise paranın hala sağlığın önünde olacağı düşüncesi var doğru burası para forumu sağlık değil fakat paranın yeri sen sağ kalabilirsen dediğin olacak şuan trumpun tayibin ve bu tiplerin dertleri koltuklarını kaybetmemek ancak başlarına gelirse o zaman anlaşılacak neyin önemli olduğu

Son olarak uyarılar ve tedbirler yavaş yavaş değişmeye başladı buda virüs konusunda hala net bir bilgimizin olmadığıdır ne veriler doğru nede önlemler yaşadıkça öğreneceğiz bu gidişle
    Aman dikkat
    Saygılar

Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •