Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kimmis bu 3-4 sinek ile 1-2 bastonlu herif bilelim yazin da!

Sinek adam zaten burada bulunmaz ittir ederim, bastona gelince kimin neyi ne zaman kullanacagi hic belli olmaz, belki bir bakmisiniz elinize almis surunuyor olursunuz!
    Cevap vermeli miyim? Hayır...
    Ama sizin tarzınızı beğeniyorum, kimler onlar, sen ben ve uğrayan 3,5 kişi....Böyle mi olmalı. Hayır.
    Neden bu durumda olduğunu da belki de son paylaşımınız açıklıyor...
    Garip değil mi..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Cevap vermeli miyim? Hayır...
    Ama sizin tarzınızı beğeniyorum, kimler onlar, sen ben ve uğrayan 3,5 kişi....Böyle mi olmalı. Hayır.
    Neden bu durumda olduğunu da belki de son paylaşımınız açıklıyor...
    Garip değil mi..
    Zaten cevap vermenize hic luzum yok, ben zaten gerekli cevabi yazdim.

Burasi herkese acik mekan degil, sadece bizim standartlarimiza uyanlar icin.

O dediginiz 3-5 kisi, bu yil 3-4 defa sahsen toplandi, internet sanki seyimizde!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben biriyle boşuna tartışmam , tartışmamın nekadar doğru olduğunu bugün bir kez daha gördüm . İnsan bilmediği bir ortam icin boş beleş konuşmayacak . Sofra ticarethane olsa fiyat tabelası asar gider vergi mükellefi olurdu ve hatta kendisi boyle boş beleş konuştuğu icin içeri bile sokulmaz atılırdı ama burası ticarethane degil bir dost Meclisi , buranın müşteriye ihtiyacı yok öyle bir gerçek gayretide hiç olmadı , buradakilerin hepsi yillardir birlikte olup sohbet eden buluşan insanlar ki ben en son aralarına katıldım normalde bu lafları söylemek bana düşmez sadece isletmeciye laf atildigi icin cevap yazıyorum . Ayrica bu değerli insanlar beni aralarına kabul etmelerine rağmen ben iki kelime edeceğim zaman üç kere düşünüp öyle yazıyorum . Bu yüzden insan dediğini bilecek öyle konuşacak . Şimdi bu ortamı bilmeden bu insanları tanımadan konuşan , yukarıda dediğim gibi boş beleş konuşup ahkam kesen ve burayı ticarethane sanan birine çok bile açıklama yapmış oldum . Ticarethane arayan yaşadığı şehirde kolaylıkla bulabilir gitsin orada takılsın yada buranın nere olduğunu iyi bilsin . Sofranın en genci olan suan ki işletmecinin dili bu kadar dönüyor umarım durum anlaşılmıştır . Gereksiz polimige ve yazdığıma cevap vermek icin uğraşmaya gerekte yoktur . Durum ve hal budur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sabah erken kalkılacak rakı fasli kap***** 1 saat oldu , devam edenlere afiyet olsun .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,643
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hadi Beyzayi anladik da, Yavuz kazigin sapi olmustur, onu bogazla gitsin!
    son senesi, mezun olsun da boğazlarım artık..

100 gayme verdim 4 senede, ödemeyi yapmasını beklesem mi.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,643
    bu gün misafirler yolcu,

kalan 17 lik için hafta sonunu beklemeyebilirim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sabah erken kalkılacak rakı fasli kap***** 1 saat oldu , devam edenlere afiyet olsun .
    Yok, benim su an niyetlendigim gibi, ikindi vakti kalkin!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Rakı Sofrası 10

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok, benim su an niyetlendigim gibi, ikindi vakti kalkin!
    Hayatımda ikindi vakti kalkmadım ki Emekli olunca artık

Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •