Sayfa 142/594 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. ---------------------------------------------------
    Son düzenleme : CARİ; 04-01-2019 saat: 09:50.

2. Feyyaz bey e laf soyletmem dunya tatlisi, caliskan ve yardım sever bir insan.
    Imtiyaza gelecek olursak ben olsam sahsen kaldırmam, neden kendim ve yardim edecegim insanlar bir kenarda duruken ky lari sevindireyim ki ? ky larda para bol nasılsa, BIST e yatirim yapmislar baksaniza millet ac geziyor. En azindan sizin kaybedecek yada kazanacak ufakta olsa buyukte olsa birikiminiz var.
    ben Feyyazin arkasindayim yerinde olsam sizi s.sogana cevirirdim

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Feyyaz bey e laf soyletmem dunya tatlisi, caliskan ve yardım sever bir insan.
    Imtiyaza gelecek olursak ben olsam sahsen kaldırmam, neden kendim ve yardim edecegim insanlar bir kenarda duruken ky lari sevindireyim ki ? ky larda para bol nasılsa, BIST e yatirim yapmislar baksaniza millet ac geziyor. En azindan sizin kaybedecek yada kazanacak ufakta olsa buyukte olsa birikiminiz var.
    ben Feyyazin arkasindayim yerinde olsam sizi s.sogana cevirirdim
    Haklısınız sayın wihinigman,örnek olarak;Şuradan biliyorum; Benimde bir köpeğim var bana hiç laf söyletmiyor,beni koruyor ve beni çok seviyor.çünkü onun yiyeceğini ve içeceğini ben sağlıyorum.sadakat böyle bir şey.

4.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Haklısınız sayın wihinigman,örnek olarak;Şuradan biliyorum; Benimde bir köpeğim var bana hiç laf söyletmiyor,beni koruyor ve beni çok seviyor.çünkü onun yiyeceğini ve içeceğini ben sağlıyorum.sadakat böyle bir şey.
    Sayın Badi..

biraz ağır kaçmış..ama laf adama söylenir..

5.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sayın Badi..

Aynen

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sayın Badi..

Yok ben sadece bir örnek verdim.üzerine alınıp alınmaması onun bileceği iş."Feyyaz sizi s.soğana çevirsin" deyince.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. bilançonun ve bedellinin ayak sesleri geliyor galiba. ytd

Sayfa 142/594 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •