Sayfa 271/1000 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Bu ne böyle ? İyice abarttılar

TBB Yönetim Kurulu, TBB Risk Merkezinde tutulan negatif nitelikli
    kayıtlara ilişkin tavsiye kararında bulundu .
    Açıklamada şöyle denildi:
    "Tahsilat, ödeme, borçlanma gibi finansal performansları farklı nedenlerle, geçici olarak aksadığı ve nakit akışları bozulduğu için
    bazı gerçek ve tüzel kişi müşteriler bankalara ve finansal kurumlara olan kredi, çek ve senet borçlarını vadesinde ödeyememektedirler. Bu müşterilerin borç ve ödeme durumlarına ilişkin Türkiye Bankalar
    Birliği Risk Merkezi nezdinde kayıtlar tutulmaktadır.
    Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu, yükümlülüklerini gecikmeli de olsa yerine getiren/getirmeye çalışan iyi niyetli
    müşterilere, borcunu hiç ödemeyenlere göre daha olumlu bir yaklaşım gösterilmesi, finansal işlemlerinin sağlıklı şekilde devamlılığının sağlanması, redi kanallarının açık tutulması amacıyla bir tavsiye
    kararı almıştır.
    Buna göre, gecikmiş borç tutarlarının tamamını ödeyen veya yeniden
    yapılandıran gerçek ve tüzel kişilerin kredi taleplerinin değerlendirilmesinde, Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi nezdinde
    tutulan negatif nitelikli kayıtlarının daha düşük bir risk kriteri ile dikkate alınabilmesi yönünde Üyelere tavsiyede bulunulmuştur."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Seçim sonrası bütçe açığına acil çözümler aranacak,

LPG ve benzin vergileri eşitlenebilir..
    LPG benzinden pahali olur o zaman, Sahinci tosun yakıtına dokunmazlar bence!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Pekcan: (Perakende Yasası çalışmaları) Marketler genelde kendi markalarıyla üretim yaptırıp satıyorlar. Buna bir sınırlama getirip, diğer üreticilerin de bu marketlerde yer almasını zorunlu kılacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pekcan: (Perakende Yasası çalışmaları) Marketler genelde kendi markalarıyla üretim yaptırıp satıyorlar. Buna bir sınırlama getirip, diğer üreticilerin de bu marketlerde yer almasını zorunlu kılacağız
    Mussolini yasasi olur ancak, Benito denemişti bunu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

21 Mart Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir mitingi nedeniyle tramvay seferleri belli saatlerde yapılamayacak. Güvenlk nedeniyle Eskişehir Valiliği Büyükşehir Belediyesi'nden talepde bulundu.Saat 11.00'den itibaren Osmangazi SSK hariç otogar - sehir Hastanesi ve belediye yönüne tramvay seferleri miting tamamlanana kadar yapılamayacak.

Cafe Trend&amp;Trade

Denizli Acipayam’daki deprem sonrası yaşanan sismik aktiviteler:

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sanki dünyada fiyat konusunda sınırlama var gibi bir şey duymuştum
    Geçen ağustos Yunanistan gezimizde,benzin %100 daha pahalıydı,lpg ise %60-70 daha pahalıydı bize göre,takip eden günlerde Keşan ve Edirne ye Yunan ve Bulgar günü birlikçiler doluştu,çünkü 200 euro karşılığı hem depolarını doldurdular hemde zamsız fiyatlardan alışveriş yapıp gittiler...

Bence bizde olması gereken fiyatlar benzin:10 tl civarı---lpg:6+tl civarıdır,neye göre derseniz Yunanistan da euro geçerli ancak gelirleri kısıtlı,buda bizde yakıt fiyatlarının en azından seçime kadar subvanse edildiğini gösterir diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by aeg Yazıyı Oku
    Bayağı sallandık
    Geçmiş Olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 271/1000 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz