Sayfa 277/1000 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    THY'nin %49'unun Katar havayollarına satıldığı iddia ediliyor.

İddia sahibi katar hava yolları CEO'su.

Neler oluyor dostlar.

Bu ne?

https://twitter.com/TheocharousH/sta...92996112498688
    Geçen forumda sormuştum varlık fonunun satışı için yeni düzenleme yapikdi, satmazlar deniyordu görünen o ki yine babalar gibi satacagiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Sn zat,Yenizellanda terör saldırısının hesabını sormazsa biz sormasını biliriz dedi...acaba bu iş nasıl olacak ???,peki yarın islami terör gurupları kısasa,kısas yapıp onlarda saldırı düzenlerse bunun sorumlusu sen olmazmısın,üstelik insanlık suçu olmazmı bu !!!...hangi saldırı olursa olsun bunun adı terördür,insanlık için devamlı sorgulanmalı kökü kazınmalıdır tüm Dünyada,çünkü bu Dünya bizim Dünya formumuza uygun olarak,başka Dünya yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Geçen forumda sormuştum varlık fonunun satışı için yeni düzenleme yapikdi, satmazlar deniyordu görünen o ki yine babalar gibi satacagiz.
    Vaziyet öyle gibi,zaten THY satışı için kokular gelmeye başladı,anlaşılan parça,parça satacaklar İMF'den para almamak için.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Tam 19.07 de yazmış yine Diğer kısmı tahminde yazacağım.
    Denk gelmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Emine Erdoğan: Yeryüzünde halife olmanın sorumluluğunu taşıyoruz

https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/...85369702187008
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by Sirenama Yazıyı Oku
    SPK ne yapıyor demek daha doğru sayın medwig

.
    Kapanışa doğru KARDEMİR’de yapılan hareket ancak kumarhanede yapılır . Böyle yaparlarsa n.h yatırımcı bulurlar .. Son 15dk da Oyak 40 milyon lot mal verdi .. Açıkcı aradı aradı yakalayamadı bastı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı : Teror manifestosu sadece Erdoğan’ı değil Türk halkını ve Türk devletini hedef almaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı : Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri bağlamından koparıldı , Açıklama Türkiye’ye geçmişte ve günümüzde yapılan saldırılar çerçevesindedir

Sayfa 277/1000 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •