Sayfa 283/1000 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok artik Eskisehir minnacık mi, Burdura gidin de minnacik görün!
    Ben İstanbul & Ankara’ya göre öyle dedim . Kapanacağı söylenen yerler Eskişehir’in en önemli yerleri , diğer yerler açık olsada fark etmez

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Britanya Başbakanı Theresa May saat 23.15'te basın açıklaması yapacak / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ons’un karara tepkisi

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sn zat,Yenizellanda terör saldırısının hesabını sormazsa biz sormasını biliriz dedi...acaba bu iş nasıl olacak ???,peki yarın islami terör gurupları kısasa,kısas yapıp onlarda saldırı düzenlerse bunun sorumlusu sen olmazmısın,üstelik insanlık suçu olmazmı bu !!!...hangi saldırı olursa olsun bunun adı terördür,insanlık için devamlı sorgulanmalı kökü kazınmalıdır tüm Dünyada,çünkü bu Dünya bizim Dünya formumuza uygun olarak,başka Dünya yok.
    Yeni Zellanda heabını soracak gibi. Önümüzdeki Cuma namazı ezanı radyo televizyonlardan naklen yayınlanacakmış. BElli ki getirisine götürüsüne bakmadan bu kararı almışlar.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ons’un karara tepkisi

Deve formasyonu

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ons’un karara tepkisi

Geliyorum diyor sanki

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Esenboğa saray arası 30 km her hafta 2-3 defa yaşanıyor bu hengame kiytiriktan kutahya yolunun 5 km si kapansa ne olur istanbul ve angara neredeyse hergun yasiyor bu muhabbeti
    Benim adanaya geldigim gun erdoganin mitingi varmis. Ic hatlari kapatmislardi, yollar kapaliydi ve butun herkes o kucuk dis hatlara yigilmisti

Ama allah cumhurbaskanimizdan razi olsun. Istese ucagimizi da indirmeyebilirdi. Sagolsun inmemize izin verdilerde memleket hasretimiz sona erdi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Benim adanaya geldigim gun erdoganin mitingi varmis. Ic hatlari kapatmislardi, yollar kapaliydi ve butun herkes o kucuk dis hatlara yigilmisti

Ama allah cumhurbaskanimizdan razi olsun. Istese ucagimizi da indirmeyebilirdi. Sagolsun inmemize izin verdilerde memleket hasretimiz sona erdi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben evden dışarı çıkmadım, garanti olsun , vb otobüsü Çarşamba günü Adana'da gördüm. O günden sonra taakkuz vardı, her yerde . Pazar çıkılır mi !!!

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Sayfa 283/1000 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •