Sayfa 744/1000 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
    dolar mok olacakmış faiz öyleymiş böyleymiş,ne olmuş ta bunlar olacakmış, işsizlikmi düşmüş çatır çatır ülkeme yatırımmı geliyomuş, 2 3 fabrikamız varmışta 5 10 mu olucakmış bir şeyler göstererek kanaat belirtmek gerekir, memleketin ekonomisi sopayla düzeltilmeye uğraşılıyorken zor işler onlar dolarda 6 00 geçildiğinde görürsünüz dansı

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    dolar mok olacakmış faiz öyleymiş böyleymiş,ne olmuş ta bunlar olacakmış, işsizlikmi düşmüş çatır çatır ülkeme yatırımmı geliyomuş, 2 3 fabrikamız varmışta 5 10 mu olucakmış bir şeyler göstererek kanaat belirtmek gerekir, memleketin ekonomisi sopayla düzeltilmeye uğraşılıyorken zor işler onlar dolarda 6 00 geçildiğinde görürsünüz dansı
    unutmuşum,merkezin 160 milyar dövizi 260 milyarmı olmuş, daha neler ,neler yazılabilir

Albayrak: Bu destek büyüyerek daha da ileri taşınacak, enflasyonla mücadelede önce Ekim, sonra Kasım ve Aralık rakamlarıyla aşağı yönlü trendi göreceğiz

Albayrak: Bu sürecin sonunda enflasyon ve faiz denen iki prangadan ekonomimizi adım adım kurtardığımızı hep birlikte göreceğiz

Albayrak: Ülkemizle ilgili olumsuz hava dağılmaya güçlü bir şekilde başlamış

Albayrak: Kurdaki volatilitenin önüne geçilmesi ile birlikte aşağı yönlü seyir kendisini göstermeye başladı, bu sürecin daha da güçlenerek gerçekleşeceğinden hiçbir insanımızın şüphesi olmasın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    bes te zorunlu olmuş.

ölüm ve ciddi hastalık dışında çıkış yok.
    sevgili umutabinin kulaklarını çınlatacak bir haber az mı dil döktü bu konuda yıllardır

5.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    bes te zorunlu olmuş.
    ölüm ve ciddi hastalık dışında çıkış yok.
    BES paralarını merak etmeyelim,
    Kanal İstanbul'a gömeceğiz huzur içinde yatacaklar..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Albayrak: Bu sürecin sonunda enflasyon ve faiz denen iki prangadan ekonomimizi adım adım kurtardığımızı hep birlikte göreceğiz
    hani ekonomimiz krizde değildi, ekonomimiz prangalara bağlanmış da yeni haberimiz olmuş

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
    pek seyretmem ama az önce tiviyi zappinglerken bloombergte truzim sektöründe finansman sorunları nasıl aşılır diye bişeyler konuşuluyordu..,, ula hani bu sektör uçuyodu, kaçıyodu ne olduki, rahat olun dolarda düşüş kaçınılmaz bunun için sebeb çok

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/omur-boyu-...179204-ekonomi

Avustralya modelini benimseyen çalışmaya göre ölüm ve ciddi hastalıklar dışında emekli olana kadar BESten çıkılamayacak.
    Millet ne kazanıyorda ne alacaksınız be ya... sonra insanların parası eriyip gidecek oralarda...

Sayfa 744/1000 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •