Sayfa 281/632 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 5049 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Beni hiç yanılmıyor sağ olsun, bazen sattığımın biraz üzerine çıksada mutlaka geri gelip trade için alım fırsatı veriyor. sattık gene33,20 den, 34,60lara çıkarsa bir okadar daha sıkarız

2.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Beni hiç yanılmıyor sağ olsun, bazen sattığımın biraz üzerine çıksada mutlaka geri gelip trade için alım fırsatı veriyor. sattık gene33,20 den, 34,60lara çıkarsa bir okadar daha sıkarız
    Yukarıdaki yazdığım yazıdaki hesabı gördüyseniz al sat dan başka para kazanmak mümkün gözükmüyor. Al Sat sürekli bir şekilde becerebilirseniz her hisse de kazanç var.. Bunun al sat ı bile zor

3.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Yukarıdaki yazdığım yazıdaki hesabı gördüyseniz al sat dan başka para kazanmak mümkün gözükmüyor. Al Sat sürekli bir şekilde becerebilirseniz her hisse de kazanç var.. Bunun al sat ı bile zor
    Belki az kazadırıyor ama kararlı kazandırıyor çok az riskle kademeler belli seviyeler belli, alacağın satacağın noktalar net ve şaşmıyor.

4. Birkaç gün önce 2 yılda getirdiği 3 kuruş kârı satıp onunla sasa ya geçtim,bugünde komple geçtim ve bu lanet kağıtla ilişkimi kestim.hatta o gün komple geçmediğime berbat pişmanım.bir daha bu kağıda uğrarsam..

ASELSAN ne zaman pirim yapsa borsaya komple satış geliyor. Bilançoları etkisi borsda bitiyor ufak ufak. Bugün aselsan yüzde 4bgibi inanılmaz bir pirim yaptı, malum genelde ya sabit durur ya düşer. Borsaya ciddi satış gelmesinden korkuyorum ASELSAN biraz yükselince. Öncedende borsaya ciddi satış gelmeden aselsanda ufak yukarı hareketler gördü bu gözler hep

6. iyi cesaret.
     Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Birkaç gün önce 2 yılda getirdiği 3 kuruş kârı satıp onunla sasa ya geçtim,bugünde komple geçtim ve bu lanet kağıtla ilişkimi kestim.hatta o gün komple geçmediğime berbat pişmanım.bir daha bu kağıda uğrarsam..
    Iyi cesaret. Şuan sasanın şirket değeri thy'yi 2 katlamış.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Birkaç gün önce 2 yılda getirdiği 3 kuruş kârı satıp onunla sasa ya geçtim,bugünde komple geçtim ve bu lanet kağıtla ilişkimi kestim.hatta o gün komple geçmediğime berbat pişmanım.bir daha bu kağıda uğrarsam..
    Sıkma canını 100 olunca tıpkı Sasa gibi buna da sıraya girersin. Elimde bir lot asels olmayan biri olarak yazıyorum. 100 rakamı farazi olarak söylendi

8. BOFA yine film setini kuruyor.. Bugün en çok aldığı kağıt.!!! Biraz da önceden aldı. Şimdi 10 milyon gibi yapmıştır lotu. Şimdi anla ki
    biraz götürüp sağa sola sulayacak malı milleti kendine getirecek... Göstere göstere filmi çekiyor valla..Eeee iş bilenin kılıç kuş*****n demiş atalarımız...

Sayfa 281/632 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •