Sayfa 839/997 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    iyi vermişler
    14,60 verdilerdi dün.
    Benim minik mudiye de aynı verdi bugün

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

(12.01.2018 tarihli son güncelleme )
    TCMB :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Cepteteb hesaplarda minimum tutarlar içni güncelleme geliyormuş. SMS'le bilgilendirme yapıldı.

TL / USD / EUR / GBP hesaplarını için gecelik faiz oranı alt limiti 500 olarak belirlenmiş. 20.02.2018'den sonra geçerli olacakmış

syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. Çok ilginç bir banka. Özel ile normalin bir farkı yok. Şubeye gidin pazarlık yapın özel ile aynı oranları veriyorlar.

O yüzden özelinden çıktım. Bir faydasını görmedim 6 Aydır.

Bu özel bankacılık olayı kandırma pazarlama stratejisine dönüşmüş bütün bankalarda. Limiti daha büyük imkanları daha büyük kartlar veriyorlar. Yanına da bir kaç ek menfaat ile göz boyamalar.

Ama mevduat konusunda tırt...

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Cepteteb hesaplarda minimum tutarlar içni güncelleme geliyormuş. SMS'le bilgilendirme yapıldı.

TL / USD / EUR / GBP hesaplarını için gecelik faiz oranı alt limiti 500 olarak belirlenmiş. 20.02.2018'den sonra geçerli olacakmış

syg.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Çok ilginç bir banka. Özel ile normalin bir farkı yok. Şubeye gidin pazarlık yapın özel ile aynı oranları veriyorlar.

O yüzden özelinden çıktım. Bir faydasını görmedim 6 Aydır.

Bu özel bankacılık olayı kandırma pazarlama stratejisine dönüşmüş bütün bankalarda. Limiti daha büyük imkanları daha büyük kartlar veriyorlar. Yanına da bir kaç ek menfaat ile göz boyamalar.

Ama mevduat konusunda tırt...
    Aynen Cepteteb ve enpara tarzı uygulamalar artık daha çok aylık nakit ihtiyacı gibi küçük rakamlar için tercih edilmekte...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6. İng mobil uygulamasında kısa bir süredir,e turuncu mevduat faizi %14 görünmeye başladı,1 yıllık hoşgeldin kampanyam uzun süre önce bitmesine rağmen,gecelik hesap değerlendirmek isteyen arkadaşlar kontrol edebilirler..Sistem açığı mı,yoksa banka stratejisi mi bilemiyorum!!

Marifetli ,gece -gündüz 14.50 e.turuncu geride kaldi .

8. Marifetlide 3.500 tl vadesizde beklemese daha güzel olurmuş.

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 839/997 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •