Sayfa 220/445 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. assolist 7,44 altına kaymazsa burada güzel bir flama-bayrak olabilir
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by terapist_2018 Yazıyı Oku
    Direnç ve destekler takipte dostlar. Arcelikten 300tl karla kurtuldum. Boştayım. Duşta aldim ;)))

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah daha çok versin serdar mira sen bugun dısarı cıkarsanız haber verın bır sey deneyeceğim...

Bu başlığı şu anda 54 kişi okumaktadır. (18 üye ve 36 ziyaretçi)

18kişi aktif 36kişi çalıların arkasından izliyor.. Topik başlığında hisse adı geçmemesine rağmen üstelik pek kimse tarafından bılınmemesıne rağmen
    rayting yüksek... Çoğunluk günlükçü göynekçi mi yoksa malda zararla bekleyenler mi acep

3. endeks +assolist+bankalarda bayrak-flama çalışmaları devam etmektedir....
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Allah daha çok versin serdar mira sen bugun dısarı cıkarsanız haber verın bır sey deneyeceğim...

18kişi aktif 36kişi çalıların arkasından izliyor.. Topik başlığında hisse adı geçmemesine rağmen üstelik pek kimse tarafından bılınmemesıne rağmen
    rayting yüksek... Çoğunluk günlükçü göynekçi mi yoksa malda zararla bekleyenler mi acep
    Malda zararla bekleyenler

5.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku

malda zararla bekleyenlerden

6.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    endeks +assolist+bankalarda bayrak-flama çalışmaları devam etmektedir....
    93.33X gecerse yapabılır agam yoksa zor garanda 7.69da bir çanak olusma durumu var ama öncesinde biraz gerı cekılme olmalı agam...

akkız bu hafta 5gun hep çok ateslıydı bız halk garan odaklandık ama buyuk balık akkızdı

7. Sadıl usta ben burdayım dışarı çıkmıyorum, bu arada Dün 7.53 den verdiğim garanları 7.55 den almak zorunda kaldım, düşsede gam yemem 7.80 lerden satmadığım garanları 8.30 dan aşağı satmayacağım

8.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    estagfirullah işin sırrı çok basit internette you tubede ücretsiz teknik analiz eğitimleri var çok değil 3-4 ayda öğrenirsin istersen

bende o şekil öğrendim ilk başta sıkıcı gelir karmaşık gelir aslında bisiklete binmek yüzmek gibi öğrendikten sonra çok basitmiş dersin öğrenincede çok zevklidir grafik çizmek vs

internetten öğrenmeye başla yavaş yavaş trend nedir mesela diye bunlar için paralı eğitimlere gerek yok
    hocam gerçekten çok haklısınız grafik okuyabilmek veri ekranınız varsa farklı formüllerleri edepte ederek insanların üstesinden gelemiyeceği hiç bir şey yok yeter ki azimli olmak inanmak
    şahsen ben çokta kafam çalışmaz 53 yaşından sonra henüz yolun başındayım ama öğrendikce insanın hevesi daha artıyor
    geçmişteki yaptığım işlemlere gözleri kapalı bir insanın yaptıklarına benzetiyorum

sizinde belirttiğiniz gibi internette farklı forum ve sitelerde mevcut ben ismini açıktan veremiyorum gönül verdiğim bir foruma aklınıza ne gelirse alıntılamaya gayret ediyorum merak edenlere teşekür ederim ...

Sayfa 220/445 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •