Sayfa 22/997 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. ing'de çok önce hesap açtırdığım için prosedürü hatırlayamadım.
    selamlar iked.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2. mehtap ablam da yakıyor ortalığı.
    abla yatırımlar hız kesmeden devam ediyor mu?
    ekonomi nasıl gidiyor?
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

18 Ağustos Cuma 14:23 ERDOĞAN: ALMANYA'DAKİ BÜTÜN SOYDAŞLARIMA DİYORUM Kİ BUNLARIN HİÇBİRİNİ DESTEKLEMEYİN

Bence soydaşlarımız sandıkta Erdoğan için oy kullansın.

4. Ekonomi hocası olan sizsiniz siz anlatın
    Bana göre önemli bir ekonomik sorun yok.
    Yani sorun ekonomik değil, sosyal, kültürel vs.
    Toplumun ortalama kalitesinden daha iyi bir ekonomi ile durmak yok yola devam.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    mehtap ablam da yakıyor ortalığı.
    abla yatırımlar hız kesmeden devam ediyor mu?
    ekonomi nasıl gidiyor?

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Aslında parayla pulla çok işim olmuyor ama hisse senetlerini tutmaktan bezginlik gelmeye başladı ve nakte geçtim. Gerek reklamlardan gerekse de forumda gözüme takılanlardan ING (Turuncu Hesap) ve QNB (Enpara) neden olmasın diye düşündüm.

Önce ING web sitesinden başvurdum. Sorulanları teker teker yazarken annemin kızlık soyadının tamamını istemeleri tuhafıma gitti ama yine de yazdım. En son onaylamaları yaparken birçok işlemlerinin (havale-eft vs) ücretli olduğunu gördüm.

Daha sonra Enpara için formları doldurmaya başladım. Annemin kızlık soyadının yalnızca 2. ve 4. harflerini istemeleri ING konusunda işkillendirdi. Ayrıca neredeyse tüm bankacılık işlemleri ücretsizdi. Spotify-Netflix indirimleri de cabası... Faiz oranları da 1,25 kadar daha fazla gözüküyor.

Bu iki bankayı kullanan var mı ya da alternatif sunabilecek? Yatırmak istediğim miktar devlet garantisi için 100K ama kafama yatarsa 500-600K olmadı 100-100 dağıtırım
    2 sinide kullaniyorum enpara 13,50 32 gun verirken ,e.turuncu gunluk veriyor .gunluk dolar euro faizide var .enpara gunluktede cok geride %9 .ikisinde herhangi bi ucret yok.

6.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Ekonomi hocası olan sizsiniz siz anlatın
    Bana göre önemli bir ekonomik sorun yok.
    Yani sorun ekonomik değil, sosyal, kültürel vs.
    Toplumun ortalama kalitesinden daha iyi bir ekonomi ile durmak yok yola devam.
    ablacığım sen gönülden konuşup daha iyi izah ediyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    eee parite dusunce dolar fırlayacaktı hani powera gore oyle diyodu eee 1.19 dan 1.17 ye indi ama hala aynı dolar dolar 3.75 ken de soyledim aylar once o zamanda burada caschci kaynıyordu herkesin aldıgı bisey dusmeye mahkumdur ...doları da bir hisse senedine benzeterim ben ..bir hisse senedinde kucuk yatırımcı coksa o senet duser dustukce duser ne kadar alsanda duser cunku kucuk yatırımcı habire alır maliyet dusurmek icin...dolarda aynı kucuk yatırımcı yani halk aldıkca oda yerinde sayıyor hic para babaları halka kazandırırmı ...borsa gercek anlamda terse donmeden dunya piyasaları donmeden buyuk bir siyasi jeopolitik olay olmadan dolar bostur tl hostur

Euro/USD paritesi düştüğü halde USD/TRY'nin yükselmemesi, USD/TRY kuru için alt sınırın sabitlendiğini gösteriyor. Parite inse de çıksa da dolar kurunun uzun süredir değişmediği bariz.

Sayfa 22/997 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •