Sayfa 902/997 ÝlkÝlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,209 - 7,216 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý)

1. ING 4,5 yapmýþ iyide 250bin usd ile sýnýrlamasa daha iyi olacaktý.

ING þubede kaç veriyor oran alan var mý?
    Yukarýda yazdýklarým yatýrým tavsiyesi deðildir.

2.  Alýntý Originally Posted by Turnike Yazýyý Oku
    ING 4,5 yapmýþ iyide 250bin usd ile sýnýrlamasa daha iyi olacaktý.

ING þubede kaç veriyor oran alan var mý?
    Þubeler geberik oranlar veriyor, en son 2,5 oran almýþtým.

3. benimde 1 yýl bitti ing de ve hoþgeldinden sonra verdiði oranlar gerçekten hadi git der gibi ist özel bankacýlýk þubesinin. neden böyle davrandýklarýný anlamak çok güç pýlýmý pýrtýmý toplayýp kartlarýmý da kapattýrýp kaçtým hemen

4.  Alýntý Originally Posted by lanxcelot Yazýyý Oku
    benimde 1 yýl bitti ing de ve hoþgeldinden sonra verdiði oranlar gerçekten hadi git der gibi ist özel bankacýlýk þubesinin. neden böyle davrandýklarýný anlamak çok güç pýlýmý pýrtýmý toplayýp kartlarýmý da kapattýrýp kaçtým hemen
    1 yýl yoðurt mayalayýp 1 yýlýn sonunda bu yoðurdu süzüyorlar. Elde ettikleri süzme yoðurt zaten ilk baþta hedefledikleri kitle. Mayalanan yoðurttan çýkan süzme yoðurt oraný istatistiki olarak istedikleri seviyede kaldýðý sürece mayalamaya ve süzmeye devam.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Bir banka ve bir, bilemediniz birkaç müþteri... Yoksa TL’de altý aya kadar vadeli mevduata yüzde 16.50 deðil de yüzde 16.52, dolarda da yine ayný vadeli mevduata yüzde 4.90 ya da yüzde 4.95 deðil de yüzde 4.93 faiz uygulanýr mýydý?
    Bu oranlarý alabilen var mý ? varsa hangi banka?

ben halkbanktan %15 1milyon üstü tl için, %4,25 de 500k usd için alýyorum. þimdi MT ye sordum mümkün deðil dedi bu oranlar. Ziraatte de tanýdýk MT var ona da sordum o da mümkün deðil diyor. Geriye vakýfbank kalýyor acaba o mu veriyor bu oranlarý
    Edit: Vakýf özel bankacýlýk þubesine soruldu, onlar da yalanladý
    Son düzenleme : lanxcelot; 14-02-2018 saat: 14:01.

6.  Alýntý Originally Posted by lanxcelot Yazýyý Oku

ben halkbanktan %15 1milyon üstü tl için, %4,25 de 500k usd için alýyorum. þimdi MT ye sordum mümkün deðil dedi bu oranlar. Ziraatte de tanýdýk MT var ona da sordum o da mümkün deðil diyor. Geriye vakýfbank kalýyor acaba o mu veriyor bu oranlarý
    Aralýk sonunda halkbank'ta 16 gibi oranlar oldu..

Þu an 16 diye bir oran yok..

15 var..

7.  Alýntý Originally Posted by lanxcelot Yazýyý Oku

Twitterda þu cevabý yazdým:

"Azami faiz oranlarý" müþterilerden birine mutlaka verilen bir oran deðil. Bankalarýn form doldurarak ilettikleri anketsel bir veri sadece. En yüksek 15,50 veren bir banka ister 16,00 azami oran bildirir, ister 16,52. Yani kusüratýn önemi yok.

Ek: Þirketinin bankadaki kredi faizini 2-3 puan yüksek tutup þahsi mevduatýna 2-3 puan yüksek oran isteyen bir müþterinin talebini yerine getiren bir banka otomatikman yüksek faiz vermiþ gibi gözükebilir. Ortalama mevduat oranlarý daha önemli bir kýstas.
    Forum kurallarý 'ný okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularýnda fanatizm,
    2. Ýdeolojik tartýþma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapýþtýrýp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse baþlýklarýnda hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazýlarý alýntýlamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

8. rodea 3.73 usd dcd 34 gün % 17.50-51 gibi.

data sonrasý usd yükselince böyle bir oran kalmadý tabii ki. daha doðrusu 3.73 devre dýþý kaldý.

Sayfa 902/997 ÝlkÝlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •