Sayfa 73/761 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 577 - 584 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Alacağı o kadar fazla ki yıllık cirosunun bile üzerinde. Tahsilat sıkıntısı yaşıyor olmalı.
    Her an nalları dikebilecek bir şirket gibi göründü gözüme.
    Ancak sermayesi düşük. Faaliyet karında bu çeyrek ciddi artış var.
    Hayırlısı olsun bakalım...
    evet.. her an nalları dikebileceği için artık durduk.. toplamıyoruz. korkuttu bizi

2. dilimde tüy bitti 20 senedir bir allahın kulu bu hisseden günlükcülük haric hic kimse kuruş kazanamamıştır bu şahısların elinde oldugu müddetce not alın 5 yıl 10 yıl sonrada bu seviyelerde görürsünüz hisseyi o kadar spek var neden biri bile girmiyor bu hisseye onlarda korkuyor bu kişilerdede ondan ben cıkıyorun yavaş yavaş aslında spk nın bu hisseyi borsa kodundan cıkarması lazım gec bile kalındı cıksınki kücük yatırımcılar kurtulsun ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    is bankası 1212
    deniz 1136
    unlu 400
    garanti 182
    is yat 176
    ak 174
    ziraat 173
    oyak 146
    vakıf 60
    teb 45
    marbas 42
    gedik 36
    yf 32
    yky 30

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    ziraatte birisinin 100 bin lotu var.. vakıftan ziraate virman.. 1.25 milyon adet hisse 873 kişide.. ortalama 1432 lot yapıyor...

5. bütün Türkiyenin gözünün icine baka baka ümit zaim dediki derimo türkiyeden cıkacak 10 uncu marka olacak bu sözler icin bile spk ya kücük yatırımcıyı kandırmaktan dava acılmalı gecen sene tuncay diye biri var zafer telefonlara cıkmadıgı icin onu bagladılar bana kasıla kasıla karlı şirketten karını artıran şirketten bahsediyordu daha bir sene olmadı bu adamlar bizlerin bu yorumlarını okumuyorlar her halde kücük yatırımcıyı kandırmak bu kadar kolay işte spk nın da bu şirketi incelemediginden eminim spk sormalı bizim bu yazılarımız ihbar kabul edilmeli siz bu sözleri kücük yatırımcıya söyledinizmi diye ama nerde borsa olmuş tam bir kumar hane spon söz zafer kul hakkı olsun bu şirketi bu hale getirdigin icin senden önceki selefine atıp duruyordun sen geldigindde derimod 5.6 arasıydı kul hakkı olsun sana ytd.

Alacak-borç konusu önemli bu şirkette.
    Birinci çeyrek 102 milyon olan alacak miktarı 237 milyon tl'ye çıkmış.
    Borçlar ise 125 milyondan, 253 milyona fırlamış.
    Çok ciddi riskteler.
    Satış ve kar artışı bu artışı karşılayacak miktarda değil kesinlikle.
    Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bundan sonraki çeyrekte şirket batmaz-çıkmaz faaliyetleri böyle devam ederse ve alacak-borçlarını da ciddi miktarda azaltırsa resim birden güzelleşir.
    Yoksa bu şirkette şu anki resme göre yatırımcı olmak için gerçekten mangal gibi yürek olması gerek.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

7. Amma sallıyosunuz be birader. Batacak şirket zararını 3/4 oranında azaltmış. Sırf bu bile kağıt için olumlu iken sermaye artırımı için müracat etmiş. Yani ben iyiye gidiyorum diyor. Eğer alacak verecekle batılacak olsa esnaf kalmazdı ülkede. Tek korkutan yanı çok sığ bir kağıt. Ama ben zaten küçük yatırımcıyım. Sevdim bu kağıdı..YTD.

Bol kazançlar dilerim sana hrsh. Ama dikkat et kendine. Terse gelme yine de.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 73/761 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •