Sayfa 121/205 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 961 - 968 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. Aldığım fiyatın dünya kadar altına geliyor yine satmıyorum. 18 yıllık tecrübenin soğukkanlılığı var. Kağıtta operasyonun bittiğine iyice kanaat getirmeden bırakmam. Yoksa bist in bu devrinde hop oturup hop kalkarsan intihar etmiş olursun. Ama büyük ihtimalle bu şekilde hareket eden çömez maalesef çoktur.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Aldığım fiyatın dünya kadar altına geliyor yine satmıyorum. 18 yıllık tecrübenin soğukkanlılığı var. Kağıtta operasyonun bittiğine iyice kanaat getirmeden bırakmam. Yoksa bist in bu devrinde hop oturup hop kalkarsan intihar etmiş olursun. Ama büyük ihtimalle bu şekilde hareket eden çömez maalesef çoktur.
    Bana sorarsanız başka kurallar ''yüzde analizleri ve varsayımları'' fiyat tahminlerinden daha geçerli.Unutmayın ki alıcı olduğu sürece senetlerinizin bir değeri olmaktadır.Her şeyin zamanı var .Almanın da ,satmanın da!Şartlar değiştiğinde sizde değişimi inceleyerek uyum sağlamalısınız.Tayfa ne kadar çok olsa iş geminin kaptanındadır.''SPEKÜLATÖR'' Unutma iki kılıç bir kına girmez.DENİZ 7,00 TL.Taban yapma süreç olarak ne kadar fazla zaman alırsa senetteki yükselme o kadar güçlü olacağı tahmin edilir.Zaman ve fiyat artışı olarak uzun süren çıkış yaşanabilir. sanma yazdıklarım martaval

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Aldığım fiyatın dünya kadar altına geliyor yine satmıyorum. 18 yıllık tecrübenin soğukkanlılığı var. Kağıtta operasyonun bittiğine iyice kanaat getirmeden bırakmam. Yoksa bist in bu devrinde hop oturup hop kalkarsan intihar etmiş olursun. Ama büyük ihtimalle bu şekilde hareket eden çömez maalesef çoktur.
    DENİZ 7,85 TL direnci geçilemedi.yoğun taban yapma çalışmaları ve onun getirdiği daralan fiyat aralığı yok. Yukarı yönde kopmada yok.Tarihi kazananlar yazıyor bu işler tek taraflı.Haldır huldur çıkan borsada ya da hisse de herkese büyük borsacı.DENİZ satış beklentisi var , konu % 0,15 halka açıklık oranı ile DENİZ hissesi ile ilgili değil.Konu aşkı arayan kadınla alakalı o çünkü buralarda deli nero'nunu arıyor

4. Dedikleriniz doğru. Şimdi 2milyon lotluk kağıt%100 yapıyor desem bu o kağıtmı deseniz yine haklı olacaksınız. Dediğiniz gibi yaptığı kitlesel hareketlerden ve de hızlı % 0,15 deniz karakterini gösteriyor. Satış haberini ise kısa vadede yine kendine kullanacaktır. Çünkü 3.çeyrekte satış gerçekleşebilir diyor. Eğer öyle olursa sonbahar a kadar bir ivme kazanıp aniden üst rakamlara atarsa biz ancak o zaman belki sebepleniriz. Çok kötü yakalandım. 8,50maliyet. Yani%20yapsa ancak zararı çıkartırım belki.YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

DENİZ 7,00 TL.Aç kutumu şansıma, ne çıkarsa bahtıma,kutuda hıyar varsa,başkısına ver çaktırma,yavaş yavaş salla bıktırma,yalpalarsan çaktırma,çam kütüğü bu dikkat et,kütüğede çiviyi çaktırma...Şu masanın ikramı de masayı da çaktırma...USD/TRL 4,0613 %0,50, EUR/TRL 4,9860 %-0,18. Akıllı sözünü akılsıza söyletir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Hissenet Üyeleri 44° Hafta
    Hissenet Haftalık Hisse Yarışması'na katılımınızı bekliyoruz,

Kurallarımız var onları okuyun.

LİNK'e yazın. Topik'e de yazın.

Her ikisine de yazın.

aşağıdaki link'ten katılımınızı bekliyoruz.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...54#post1466054

Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    borsa dervişi geçen yazdıklarını düşündüm mantıklı geldi. satış vermedim %15 yaptı. şimdi de devamlı satış veriyorum hedef fiyatımdan hareket yok. yalnız dediğim gibi zaten bu borsanın artık ky ya hayrı yok. şu lağıttan zararı çıkartayım bir daha girmeyeyim borsaya diyorum. YTD.
    sana geldiğin ilk gün hatırlattım bu başlığa .. dedinki 3 günlüğüne burdayım , dedim ki bak biz de vaktinde öyle girdik bu kağıt adamı bi kitler 5 yıl süründürür , borsaya tövbe ettirir .. yok dedin ben bugun varım yarın yokum .. al bak gene aynısı oldu .. sen de bunların ağına takıldın..

allah kolaylık versin ..

8.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Dedikleriniz doğru. Şimdi 2milyon lotluk kağıt%100 yapıyor desem bu o kağıtmı deseniz yine haklı olacaksınız. Dediğiniz gibi yaptığı kitlesel hareketlerden ve de hızlı % 0,15 deniz karakterini gösteriyor. Satış haberini ise kısa vadede yine kendine kullanacaktır. Çünkü 3.çeyrekte satış gerçekleşebilir diyor. Eğer öyle olursa sonbahar a kadar bir ivme kazanıp aniden üst rakamlara atarsa biz ancak o zaman belki sebepleniriz. Çok kötü yakalandım. 8,50maliyet. Yani%20yapsa ancak zararı çıkartırım belki.YTD.

bir diğer yanılgı da burda .. türkiyeye açıkça düşmanlık eden bir ülkeye (BAE) , türkiyede en büyük 5. bankayı siz olsanız satış izni verir misiniz ?

BAE ve Suudiler türkiyede bir karşıklık çıkarmak için sizce ne kadar para harcayabilir ?

5.5 milyar dolar harcayarak türkiye finans piyasalarını bozabilirler mi ? senaryo bu ya hadi başardı ve bozdu bu işten BAE mi daha çok zarar eder TR mi ?

bence şatış konusuna kendinizi kanalize ederken bunları da kenarda düşünün ..

Sayfa 121/205 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •