Sayfa 93/147 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 737 - 744 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Arkadaşlar tabi söyleyeceklerim, tahmin, bilgi ve tecrübeden oluşmaktadır; sizleri yanlış yönlendirmek istemem.Ama; yolun sonu göründü.Bana göre çıkıştan önce son durak...YTD...

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Çok uzattılar spk da tuz biber ekti yasakla üzerine diğer ceza alan hisseler gibi spekülatif ve hızlı yukselmemisti oysa selgd uzun vade de sıkıntı görmüyorum ama ky yi resmen spekler in önüne yem diye atıyorlar tecrübesi ve bilgisi az olan yatırımcıları her türlü avlarlar bu ortamda altı ay oldu tek lot dahi satmadım beklentilerim borcun ödenmesi iyi bir bilanço sonrası üst pazara geçiş bunlar elbet fiyatlanacak bize düşen biraz daha sabretmektir
    İşlem hacmi 2.400lot 4tl
    Artık satan kalmadı
    Alacak olan malda kalmadı..kademeler boş..
    Havada uçuşan sinek kalmadı
    Örümcek ağlarına bakın birazda
    Ya bunlar kaptirilan mal var yada artık son yolcularla gemiyi limandan kalkma zamanı gelmiştir..diyorum kendimce

3.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    İşlem hacmi 2.400lot 4tl
    Artık satan kalmadı
    Alacak olan malda kalmadı..kademeler boş..
    Havada uçuşan sinek kalmadı
    Örümcek ağlarına bakın birazda
    Ya bunlar kaptirilan mal var yada artık son yolcularla gemiyi limandan kalkma zamanı gelmiştir..diyorum kendimce
    Öyle düşünüyorum ama spek suyunu sıkmadan bırakmıyor hisseyi

4. Merhaba arkadaşlar ,ben yine geldim .bu hissede en eski olanlardanım ,şimdi naçizane yorumumu yapmak isterim
    Öncelikle 2019 Aralık ayında SPK kamu borcunun olduğundan dolayı göz altı pazarından çıkarmadı.zaten bunlarında göz altı pazarından çıkacak gibi durumları yoku çünkü yeterince mal toplamadılar .göz altı pazarından çıkacağım diyor ama Spek mal toplamıyordu ,neyse sonuçta SPK kabul etmedi ,Şubat aylarında gayrımenkul haberi gönderdiler,şirket Tekrardan doğmak istiyordu,eski fabrika binalarını satıp inşaat işine girip ciroyu yükseltmek istediler,henüz bu inşaat işinden haber yok ,gayrı menkul satışındanda haber yok,
    İsrailli bir firma ile(bu arada patronlarda yahudi kökenli ) ihracat anlaşması yaptılar ,ilk etapta 3 milyon dolar.ciroyu şişirmek için güzel rakam ,ilk partiyi gönderiler devamı henüz gelmedi ,(geldiyse bizim haberimiz henüz yok,) daha sonra bedelliyi patlattılar,SPK izin vermedi böyle bedelliye ,daha sonra bedelinden gelecek parayı borç ödeyeceğiz deyince SPK kabul etti ,bedelli yapıldı ve şu anda göz altından çıkmaması için hiç bir neden yok,en erken 27 aralıkta başvuru yapabilir veya SPK kendiliğinden göz altı pazarından çıkarır,takaslarda bedelliden önce a1 Capital ve iş yatırım pek mal almamıştı,bedelli bitikten sonra gözle görülür şekilde yüklü mal alıyorlar.yeterince mal alımı olduktan sonra fiyat hareketinin başlayacağını düşünüyorum ,en fazla 3 ay içersinde göz altı pazarından ÇIKMAK zorundadır ,çünkü göz altında kalması için hiç neden artık yoktur ,
    Şimdi fiyat nerelere kadar gidebilir ?? Patron nereye kadar isterse ,unutmayınki bu hisse göz altı pazarı ve son 3 ayda 7-8 tane hisse kapandı ,alacağınız risk çok büyüktür ona göre dostlar

5.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ,ben yine geldim .bu hissede en eski olanlardanım ,şimdi naçizane yorumumu yapmak isterim
    Öncelikle 2019 Aralık ayında SPK kamu borcunun olduğundan dolayı göz altı pazarından çıkarmadı.zaten bunlarında göz altı pazarından çıkacak gibi durumları yoku çünkü yeterince mal toplamadılar .göz altı pazarından çıkacağım diyor ama Spek mal toplamıyordu ,neyse sonuçta SPK kabul etmedi ,Şubat aylarında gayrımenkul haberi gönderdiler,şirket Tekrardan doğmak istiyordu,eski fabrika binalarını satıp inşaat işine girip ciroyu yükseltmek istediler,henüz bu inşaat işinden haber yok ,gayrı menkul satışındanda haber yok,
    İsrailli bir firma ile(bu arada patronlarda yahudi kökenli ) ihracat anlaşması yaptılar ,ilk etapta 3 milyon dolar.ciroyu şişirmek için güzel rakam ,ilk partiyi gönderiler devamı henüz gelmedi ,(geldiyse bizim haberimiz henüz yok,) daha sonra bedelliyi patlattılar,SPK izin vermedi böyle bedelliye ,daha sonra bedelinden gelecek parayı borç ödeyeceğiz deyince SPK kabul etti ,bedelli yapıldı ve şu anda göz altından çıkmaması için hiç bir neden yok,en erken 27 aralıkta başvuru yapabilir veya SPK kendiliğinden göz altı pazarından çıkarır,takaslarda bedelliden önce a1 Capital ve iş yatırım pek mal almamıştı,bedelli bitikten sonra gözle görülür şekilde yüklü mal alıyorlar.yeterince mal alımı olduktan sonra fiyat hareketinin başlayacağını düşünüyorum ,en fazla 3 ay içersinde göz altı pazarından ÇIKMAK zorundadır ,çünkü göz altında kalması için hiç neden artık yoktur ,
    Şimdi fiyat nerelere kadar gidebilir ?? Patron nereye kadar isterse ,unutmayınki bu hisse göz altı pazarı ve son 3 ayda 7-8 tane hisse kapandı ,alacağınız risk çok büyüktür ona göre dostlar
    şirketin eski fiatlarına bakarsak dolar bazlı ortalama 5doları gördü buda şu an fiatın ne kadar komik olduğunu gösterir sonra gelelim geçmiş yıllar zararına 20 miıyondan 2 milyona düşmüş bu sene artıya geçme olasılık dahilinde diyer meselede faliyeti olan şirket kamu borcu biten şirket kar yazan şirket bırakın kottan atmayı üst pazar ana sütü gibi helalzaten sıkıntılı olsa idi bedelli onaylanmazdı o onay yıldız pazarı onayınıda teyit etmek anlamına gelmektedi 9 aylık kar iyi gelecektir ama asıl 12 aylık pandemiden dolayı yuksek gelecektir 9 12ml arası tahminim 25 arlıkta ust pazar için başvuru hakkı nı kullanacaklar 20 gün içindede kamuya borcu kapattık yazısı gelmek zorunda umarım iyi olacak

6. dardanel eksi 350 mil.merko eksi 76 mil.penguen eksi 56 mil. van gıda eksi 15 mil.selçuk gıda eksi 20 den eksi 2 ye 3 yılda düşmüş borçta yok 7 24 ihracat var pandemi var kar da var e

7. Beddeliden beri iyiden iyiye tahta sıglasti..
    Alan aldı satan sattı..
    Şuan 6400lot işlem oldu..
    Tahtada incin top oynuyor
    Bilançoya az kaldı beddeliden gelen para girişi pandeminden dolayı ihracat işler iyidir diye düşünüyorum..
    Bu sene ege ihracatçılar bölgesi geçen seneye göre gıda ihracat hatırı sayılır bir şekilde artmış..
    Selçuk gıda bundan payını almıştır diye düşünüyorum..
    💶 Euro yapılan ihracat kur farkından dolayı finansal olarak kar iyi olur..
    Artık bir şey değişmesi lazım ..
    Gözaltı pazarı gibi..

Merhaba,
    Menderes'in bilançosunu inceleyin. İncir üretimi ve satışı geçen yılın aynı dönemine göre %250 artmış. Komşuda pişer bize de düşer. Eğer bunlar kottan çıkmak istiyorlarsa ki ben istediklerini düşünüyorum, iyi bilanço gelecektir. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik...

Sayfa 93/147 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •