Sayfa 336/964 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Mega varliga olan borclar bir sekilde hal edildi. En buyuk ikinci alacakli ve haciz olaylarini gerceklestiren alacakliydi. Sozde karsiliginda bodrum oteli verildi ancak ben bu otelinde geri alinacagini dusunuyorum.... Alinmasa bile mega varliktan kurtulmamiz sebebiyle cokta onemli degil. Ancak halen bu otelin sirket tarafindan isletilmesi olumlu bence...

Digeri en buyuk alacakli aareall bank... Daha dun basindan takip ettiyseniz... Bir cok banka borclarini cok cuzzi miktarlara varlik sirketlerine sattilar...

Aareal bankta 4-5 senedir bu alacagini alamadigindan, icralarda bir sey yapamadigindan ve yabanci banka olusundan ihaleye giremediginden. Bu borcla ilgili muazzam bir indirim yapacagini dusunmekteyim.

Yapilan her indirim bilancoya kar olarak girecek ve oz sermayeyi artiracaktir...

Onun icin ki dun gelen kap haberini olumlu goruyor ve takip ediyoruz..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Diger olay ise tahta... 200-300 bin lotla tahta 3-5 kademe hareket ediyor ve neredeyse taban veya tavana cekilebiliyor. Biz eskiler yerimizden kimildamiyoruz. Yeni yatirimcida yasanmisliklar yuzunden gelmiyor.

Eee tabi ortalikta 3-5 lepistese kaliyor... 3-5 bir sey kazanayim iki trade edeyim diye yirtinip duruyorlar. Onun icin ki yeni yatirimci gelmesini istemiyorlar onun icin ki asagilardan satmamizi istiyorlar...

Tabi her gelen iyi haber, dikkatleri hisseye cekecek devami halinde bilanconun 12 aylikta (12 aylik bilanco onemli) duzelmesi halinde denetcinin olumlu gorus vermesi ve oz sermayenin artmasi hissenin goz altindan cikmasina sebep olacaktir.

Bu lepistesler bu duzenin boyle devam etmesini 3-5 kurusla 3-5 kurus kazanalim derdindeler... Onun icin iyi haber onlarin isine gelmez. Her iyi haberide itibarsizlastiracaklardir.

Ancak zaman kisitli artik mizrak cuvala sigmiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Diger olay ise tahta... 200-300 bin lotla tahta 3-5 kademe hareket ediyor ve neredeyse taban veya tavana cekilebiliyor. Biz eskiler yerimizden kimildamiyoruz. Yeni yatirimcida yasanmisliklar yuzunden gelmiyor.

Eee tabi ortalikta 3-5 lepistese kaliyor... 3-5 bir sey kazanayim iki trade edeyim diye yirtinip duruyorlar. Onun icin ki yeni yatirimci gelmesini istemiyorlar onun icin ki asagilardan satmamizi istiyorlar...

Tabi her gelen iyi haber, dikkatleri hisseye cekecek devami halinde bilanconun 12 aylikta (12 aylik bilanco onemli) duzelmesi halinde denetcinin olumlu gorus vermesi ve oz sermayenin artmasi hissenin goz altindan cikmasina sebep olacaktir.

Bu lepistesler bu duzenin boyle devam etmesini 3-5 kurusla 3-5 kurus kazanalim derdindeler... Onun icin iyi haber onlarin isine gelmez. Her iyi haberide itibarsizlastiracaklardir.

Ancak zaman kisitli artik mizrak cuvala sigmiyor...

Ne anlatıyorsun kardeşim sen baba somut icraat göster süslü püslu yazıları boşver bu hisse hangi iyi haberde bir yerlere geldi kim asagidan satmanizi istiyor milletin gozu sizin hissede mi tahtada hisse yokmu tavana mi kitledi almak isteyene hisse vermiyorlar mi sen sattimi hersey hallolcak mi eger öyleyse sen satta binlerce yatırımcı kurtulsun tb aynısını söylüyordu bana sattiramayacaksiniz spek usaklari elindeki hissede gözünüz var biliyorum vs vs şimdi nerde sattida hissede degisen ne oldu bu hissede bekleyen her kademeden her turlu aliyir daha dune kadar 41 den vermiyor tahtaci surdan vermedi burdan alamadim ehhh 41 den aldida ne ooldu zararda degilmiydi daha dune kadar 33 den vermedimi tahtaci nasil olcak ne anlatiyorsunuz anlamiyorum ki

4. Şimdi zeynep aareal bankla anlasirsa selim ben kimseyi zengin yapmam deyip zeynep tam tersinini mi yapcak diyorsunuz ben selim gibi düşünmüyorum artik yatırımcıları zengin yapmanin vakti geldi deyip hisseyi uzaya mi cikaracak boyle mi düşünüyorsunuz ne anlatiyorsunuz 5 sene gecti 5 bu hisseden baska mendebur hisse yok bistte kafaniz basmiyor mu 5 senedir yazdiklarinizin hangisi oldu daha kac 5 sene daha kendinizi avutmayi düşünüyorsunuz benim sizlerle ne sorunum olabilir bende 5 seneden fazladir hissedeyim benim tek gayem hisseden zararimi cikarip kurtulmak baska ne amacim olabilir cok mu degerli bi hisse bu kimse mal alamiyor mu bu tahtadan alan köşeyi mi donuyor 1 alan 3 mu kazanıyor ne dir bu hissenin sirri ben anlayamadım ne keramet var bu hissede

5. Bak kardesim... Once yazilanlari sakin sakin oku... Herkes her tahtada, borsada islem goren her hissede hisse alabilir. Ama arz talep meselesi vardir. Yani sen 34 kurustan kervandan 10 milyon lot alabilir misin su anda hayir. Ama 1 liralara cekersen alabilirsin bu bir...

Soylemek istedigim bu lepisteslerin algi yaparak buralardan sattirmak istemesi... Yani 34 kurustan al 39 kurustan sat mesela gibi....

Suslu pusluye gelince yazdiklarimin hepsi KAP ve bilancolarda mevcut... Bakarsaniz bu bilgilere zaten ulasirsiniz bu iki

Tb nin sattigini nereden biliyorsunuz...bu uc...

Ben kervanin camura bulanmis altin oldugunu dusunuyorum. Oyle dusundugum icinde yatirim yaptim bu dusuncemden de hic bir sey kaybetmedim. Yatirimciyim ve bekliyorum. Sirket yonetiminden memnun degildim ve hukugun bize verdigi haklari kullandik kullaniyoruz.

Asil siz sikayetciyseniz ve bu kadar inanmiyorsaniz... Inanmadiginiz hissede niye beklersiniz bakin 400 hisse daha var...

Yani bizi elestirirken kendinize tezat olusturmayin. Ben kervanin degerine inaniyorum ve bekliyorum. Allah satmaya mecbur birakmasin...

Size bir tavsiyem birlesme tutanaklarindaki sadece kervanin gayrimenkullerine bir bakin. Bir de kafanizda bir degerleme yapin...

Borsada bir hisseye yatirim yapacaksan sirketin degerine yaparsin, gelecegine yaparsin... Maalesef yonetimsel sorunlar vardi ins devam etmez.... Yok eger kervanin degerinin bu olmadigini hissetse idim emin olun bir dakika durmazdim.

Sadece ve sadece birlesme tutanaklarinda ki gayrimenkullere bir bakin kafanizda degerlendirin (lara nin icra dairesindeki degeri 400 milyon) ve bir de bilancoda gm ler icin kac para yazilmis ona bakin...

Bizim derdimiz sirket degil hocam sirketten eminiz... Bizim derdimiz sirketin iyi yonetilmemesi, art niyet olmasi ve seffaf olunmamasi... Bu da son....

6.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Şimdi zeynep aareal bankla anlasirsa selim ben kimseyi zengin yapmam deyip zeynep tam tersinini mi yapcak diyorsunuz ben selim gibi düşünmüyorum artik yatırımcıları zengin yapmanin vakti geldi deyip hisseyi uzaya mi cikaracak boyle mi düşünüyorsunuz ne anlatiyorsunuz 5 sene gecti 5 bu hisseden baska mendebur hisse yok bistte kafaniz basmiyor mu 5 senedir yazdiklarinizin hangisi oldu daha kac 5 sene daha kendinizi avutmayi düşünüyorsunuz benim sizlerle ne sorunum olabilir bende 5 seneden fazladir hissedeyim benim tek gayem hisseden zararimi cikarip kurtulmak baska ne amacim olabilir cok mu degerli bi hisse bu kimse mal alamiyor mu bu tahtadan alan köşeyi mi donuyor 1 alan 3 mu kazanıyor ne dir bu hissenin sirri ben anlayamadım ne keramet var bu hissede
    Hocam kerameti kendinizde arayacaksiniz...

Bakin bir daha soyluyorum... Sirket camura bulanmis altin....

Sorun yoneticilerde. Duzgun yonetilirse piyasa zaten fiyatlar...

Ha yonetmezlerse 100 kusur kisibiz fesih davasi actik. Yuce mahkeme sirketin degerlemesini yaptirir bizim hakkimiza ne duserse alir cikariz.

Yani biz ne ss'yi ne zt'yi de beklemiyoruz. Mahkemeye verdik mahkeme paramizi verir. Yok sirket duzgun yonetilir seffaf olunur zaten onu piyasa fiyatlar...

Sadece buradan sikayetle olmuyor hocam. Biz bu sirketin hissedariyiz ve hakkimizi hukuk icinde de ariyoruz....

7. Mesela 5 sene beklediniz. Bu kadar olay oldu. Spk suc duyurulari yapti.

Hic sikayet ettiniz mi? Hic suc duyurusunda bulundunuz mu? Cimere veya bimere veya spk ya veya veya biste bir dilekce yazdiniz mi??

Yani hocam kerameti kendinizde arayin...

8. Gardaşım enstane sen niye bizim gibi andavallarla aynı hissedesin madem bu hisseye güvenmiyosan. Sen bizim aklımızla dalgamı geçiyon. Ordan öyle bizi kandırabileceğın adamlar gibimi gözüküyoruz. Asıl biz ne yaptık Allahım ya bize bunlara musallat ediyon. Diger köylerdede hisseyi kötülüyon.Bu sirket iyi yere gelsinki insanlar zararsız çıksın isteniyorsa bu gelişmelere niye çamur atıyon. Sen de bana bakam senin hissen var madem ne zaman bu hisseden çıkmayı düşünüyon eğer al sat yapmıyorsan. Elbette bu güzel haberlerle hisse bir yerlere gelecek.Allahım srn sabır ver bize birde kimlerle uğraşıyoz. Frecell arkadaş sonuna kadar destek veriyorum .

Sayfa 336/964 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •