Sayfa 13/450 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bağlı Ortaklığımız GENPOWER JENERATÖR SAN.TİC.A.Ş nin Ankara Batı Asliye Ticaret Mahkemesi 2016/306 esas dosya ile devam eden iflas erteleme tedbir ara kararı duruşması 15.03.2017 tarihinde yapılmış olup eksikliklerin giderilmesi için 05.04.2017 tarihine duruşma günü verilmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by aquaculture4153 Yazıyı Oku
    onlar 4-5 sene öncesinin işlemleri. onun üstünden bide müjdat la- sütşurup geçti.

3. korkusuz, küçükyatırımcı dostu borsagundem, nedense 3 aydır vakfn de dönenleri yazmıyo- yazamıyo.

4. ben hangi hisseyi alıyosam, onu doluyo diline. adese aldım geçen , onuda fetöcü ilan edecek nerdeyse. kafayı bana takmış.

5. sn. deniz4837 portföyünüzdeki genyh miktarı nasıl, ve mahkeme sonucu hakkında görüşünüz nedir?
    yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    sn. deniz4837 portföyünüzdeki genyh miktarı nasıl, ve mahkeme sonucu hakkında görüşünüz nedir?
    ankaraya yakın olsam, bankadan genyh hissedarı olduğumu belirten yazı alır, gider mahkemeden dosyanın örneğini alırdım.

müjdat kardeşim, duruşma zaptının örneğini yayınlasa kapta, ona da gerek kalmaz, ama yayınlamıyo nedense.

ohal gecene kadar oyalanırsak, mesele yok gibi bence. 5 nisanda karar çıkarmı, bilmiyorum. dosya bilirkişiye gittimi, rapor geldimi, rapora itiraz edildimi ( ki herkes eder genelde), bilmiyoruz.

2017 senesi genyatırım için ne olacak derseniz, mecburen kar edecek. müjdat kardeşim kar etmezse, çok değerli paylarının imtiyazı kalkacak.

7.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ankaraya yakın olsam, bankadan genyh hissedarı olduğumu belirten yazı alır, gider mahkemeden dosyanın örneğini alırdım.

müjdat kardeşim, duruşma zaptının örneğini yayınlasa kapta, ona da gerek kalmaz, ama yayınlamıyo nedense.

ohal gecene kadar oyalanırsak, mesele yok gibi bence. 5 nisanda karar çıkarmı, bilmiyorum. dosya bilirkişiye gittimi, rapor geldimi, rapora itiraz edildimi ( ki herkes eder genelde), bilmiyoruz.

2017 senesi genyatırım için ne olacak derseniz, mecburen kar edecek. müjdat kardeşim kar etmezse, çok değerli paylarının imtiyazı kalkacak.
    şöyle bi yorum yapsam anladığım kadarıyla şirketin % 5 ine henüz ulaşmadınız ama yakınsınız doğru mudur

Sayfa 13/450 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •