Sayfa 343/910 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. arkadaslar herkez kararini versin
    y.y.d

2.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    arkadaslar herkez kararini versin
    y.y.d
    Bu bedelli yapılacak hemde en tabandan neticede kulüp seninle aynı şartlarda girmiyor bedelliye sen bir lota bir tl o bir lota bir kuruş veriyor sermaye tavanı 100 mil 500 e çıkarması gerek daha bir bedelli daha yapacak ilerleyen zamanlarda bedelli açıklamasını iyi okuyun. Sermaye tavanı nı tutulması lazım yoksa uefa kriterleri gereği transferlerde engel çıkıyor. Ytd

kurthan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    1.28 1.26 1.24 e de alış yazdım...
    hadi ver bakalım tspor...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

4.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    üzülerek söylüyorum şuan kulüpte bedelli çalışması var, floryada benzin istasyonunu 60milyon tl'ye bordomavi enerji üzerine alındı 100milyon liraya satılacak dönen dolaplar büyük, kulüp içersinde sinan zengin haricinde hiçkimsenin borsada yapılan katakulleden haberi yok hisse alımı yapıldığından sonrasında zararına satıldığından hiçkimsenin bilgisi yok kap'ta yer alan yatırımcı ilişkileri uzmanı canan özgürü kulüpte tanıyan yok dışardan tutulmuş biri ve borsadaki işlemlerin hiçbiri bilgisi dahilinde yapılmadı , kulübün elinde nakiti var ödemelerinide yapıyor kulüp içersinde yaşananlarla dışarıya aktarılanlar çok farklı arkadaşlar demem o ki bu sinan zengin denen şahıs yatırımcının anasını ağlatan kişi kulübün kara kutusu spk'ya şikayet edin ben ediyorum ama benim gibi birkaç kişinin daha şikayette bulunması lazım hatta arkasında güç olan birileri medyada tanıdığı olan birileri varsa boş durmasın yoksa canımız daha çok yanacak son sözüm sinan zengin Allah B. versin çoluğundan çocuğundan bul
    bana laf sokan bir arkadaş vardı nerde o şimdi ?

5.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    bedelli bedelli diyerek bedelliyi kendimiz kgetirrecegiz..hic bir yerde bedelli ile ilgili karar yok.17 toplantida bile olmayacaktir zaten 7sinde tff ninde aciklayacagi gibi ziraat bankasi tum kulüplerin borcunu himayesine alip silip yapilandiracakmi bundan iyi haber mi olur.milan a olan 12 milyonun odenmesi ile transfer de yapabilecek daha ne..
    amma bedelli meraklisiymisiz ya bir lafi 40 soylenirse olurmuş lafi bisa değil. 10 oldu ha gayret 40 ne kaldi
    bu arkadaş hala yazıyormu buralarda?

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Madem bedelli olcak elinizde hisse varsa satin kurtulun yoksa hisseniz nediye cıyakliyonuz
    birde bu arkadaş vardı tabi unutmamak lazım böyle çok bilmişleri

7.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    bu arkadaş hala yazıyormu buralarda?
    yazıyorum dostum hakli çıktın..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bu bedelli yapılacak hemde en tabandan neticede kulüp seninle aynı şartlarda girmiyor bedelliye sen bir lota bir tl o bir lota bir kuruş veriyor sermaye tavanı 100 mil 500 e çıkarması gerek daha bir bedelli daha yapacak ilerleyen zamanlarda bedelli açıklamasını iyi okuyun. Sermaye tavanı nı tutulması lazım yoksa uefa kriterleri gereği transferlerde engel çıkıyor. Ytd

kurthan
    kardeşim anlamıyorsun bedelli yapamaz demiyorum. düşmez diyorum. hadi 1.20-1.10 düştü. oradan bölündü mü 1.02-1.06 lardan açılır. kimsenin girmesine gerek kalmaz. mevcut lotlarıyla devam eder kayıp çok az olur. tspor kendi kuruşları kadar para alır.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 343/910 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •