Sayfa 469/908 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş açıklama!
    05 Ağustos 2019, 22:24
    Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun Yusuf ve Abdülkadir için yaptığı açıklama şu şekilde: "Yusuf için konuşulan rakamlar aşağı yukarı doğru. Henüz imzalar atılmadı. İmzalar atılınca KAP'a da gerekli bilgilendirme yapılır."
    "Abdülkadir Ömür için de ciddi teklifler geldi. Yüksek rakamlar önerildi. Kabul etmedik. Hikayeyi tamamlamadan bu gençleri satmak istemiyorum." "Transferle alakalı olarak, müsade edilsin de gerekli çalışmaları yapalım. Toplum, medya ya da sosyal medya yönlendirmesiyle transfer yapacak değiliz. Sosyal medyada yazılıp çizilen şeyler taraftarları ciddi şekilde beklentiye sokuyor."
    https://www.61saat.com/m/futbol/trab...a-h667282.html

2. Yusuf Yazıcı Lille formasını giydi
    Trabzonspor'dan Fransa'nın Lille kulübüne transfer olan Yusuf Yazıcı yeni takımının formasını ilk kez giydi. Bordo-mavililerde 97 numaralı formayı giyen Yusuf'un forma numarası da belli oldu.
    Yusuf Yazıcı Lille formasını giydi
    06.08.2019 - 09:30Fotomaç
    Türkiye'ye ve Trabzonspor'a veda ederek Fransa'ya giden Yusuf Yazıcı Lille formasını giydi. Türkiye'de yetişerek Avrupa'ya transfer olan en pahalı futbolcu olarak, yaklaşık 18 milyon Euro'luk rekor bir bonservis ücretiyle Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'e transfer olan Milli futbolcu Yusuf Yazıcı yeni takımının formasını giydi.

Trabzonspor'un altyapısından yetişen ve 7 yıl bordo mavili formayı giyen Yusuf yıllar sonra başka forma giydi.

Fransa'ya giderek sağlık kontrollerinden geçen Yusuf Yazıcı daha sonra kulüp tesislerini gezdi.

12 numaralı Lille formasını sırtına geçiren Yusuf'un fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

Yusuf Yazıcı Trabzonspor'da 97 numaralı formayı giyiyordu. Trabzonspor'un transferi kısa süre içerisinde KAP'a açıklaması bekleniyor. http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...giydi-41294542

Kap : TSPOR

Profesyonel futbolcu Yusuf Yazıcı'nın Losc Lille kulübüne transferi konusunda, anlaşma sağlanmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre;
    -Losc Lille Kulübü, şirketimize sözleşme fesih bedeli olarak 16.500.000.-EUR ödeyecektir.

-Yusuf Yazıcı, 25 maç oynaması halinde, Losc Lille Kulübü, Şirketimize, 1.000.000.-EUR daha ödeyecektir.

-Yusuf Yazıcı'nın Losc Lille Kulübü ile sözleşmesi devam ederken bir başka kulübe kiralanması veya kesin transferi hallerinde, net transfer gelirinin %20'si şirketimize ödenecektir. -Losc Lille Kulübü, profesyonel oyuncuları Edgar Miguel Le'nin bedelsiz olarak şirketimize kesin transferine izin verecektir.

-Losc Lille Kulübü, Yusuf Yazıcı'yı Türkiye'de başka bir kulübe kiralamayacağını veya satmayacağını taahhüt etmektedir. Losc Lille Kulübü bu taahhüdünü ihlal ederse, Şirketimize 20.000.000.-EUR tazminat bedeli ödeyecektir.

Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Cok kansiz kagit gordum ama bu Kadar oc ‘lugunu Ilk defa goruyorun

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by Damador Yazıyı Oku
    Cok kansiz kagit gordum ama bu Kadar oc �lugunu Ilk defa goruyorun
    beşik taş var Karsin 30 aydır üstümüzde gel.git yapıo pzvk ler sanırsın fiyatı 10 to fln 1.5 tl mk

çokomelli borsacı

6. Bı kadar habere rağmen kımıldamıyor
    İyi haberler borsa kapandıktan sonra geliyor kötü haber hemen
    Daha ne kadar tutacaklar bakalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Yeni direnç 1.15
    Sonraki baba direnç 1.21

Geçerse 1.36/1.50

Asıl hedef 2.15

Şampiyonluk yarışı içinde kalırsa tabi.

Yarışı son haftalara taşırsa 4/5

Bu yazdıklarım olmazsa yatın uyuyun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    beşik taş var Karsin 30 aydır üstümüzde gel.git yapıo pzvk ler sanırsın fiyatı 10 to fln 1.5 tl mk

çokomelli borsacı
    Ne güldüm ne güldüm

Sayfa 469/908 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •