Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

1. İçkiyi fazla kaçırmamak gerek
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Abi taktiklerini esirgeme benden

O an hadi anlamadım ama aksamda mesajlaştık , ben olayi anlayınca göndereyim dedim yok afiyet olsun dedi hemde Ben büyük sözü dinlerim afiyet olsun deyince bende gereğini yaptım
    Iste orada hata yapmissiniz geregini yapmaklan, azicik sogumasi lazimdi olayin!

O anda garizmayi cizdirmemek icin, afiyet olsun falan demis olabilir, fakat simdi markete her girdiginde, saydiriyordur size!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

O anda garizmayi cizdirmemek icin, afiyet olsun falan demis olabilir, fakat simdi markete her girdiginde, saydiriyordur size!

Sayın yöneticim memleketteydi bu yüzden pek cınlatamamıştır ama bundan sonra bayagi çınlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayın yöneticim memleketteydi bu yüzden pek cınlatamamıştır ama bundan sonra bayagi çınlar
    Valla bir sekilde halledin aranizda, beni karistirmayin.

Yanliz bir sey daha soyleyeyim, Selim bey her gorustugunuzde size ters ters bakacaktir, bu herif goturdu benim emaneti deye!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Buz tamam, kavun ok, peyniri de koyduk, iraki zaten dunden hazirdi, sitseler durmaz artik Reha GAYA!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Rakı Sofrası 10

Yanliz bir sey daha soyleyeyim, Selim bey her gorustugunuzde size ters ters bakacaktir, bu herif goturdu benim emaneti deye!
    Yok yok sayın yöneticim bana öyle bakmaz Feda olsun ona emanetler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yok yok sayın yöneticim bana öyle bakmaz Feda olsun ona emanetler
    Burada bir yannislik var, emanete heyanet eden sizsiniz! Hem emaneti gotur, hem de feda et, ne bicim is bu?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Burada bir yannislik var, emanete heyanet eden sizsiniz! Hem emaneti gotur, hem de feda et, ne bicim is bu?
    Asla emanet edilirse gözüm gibi bakarım ama sorun bir emanetin olmadığı , en azından ben öyle anlamadım Yoksa oyle şey olur mu 10 yil olsun saklardım

Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •