Sayfa 318/683 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bu kadar sacma cahilce verilmiş baska bir karar alınamaz halka arz bir sirketsin bu kararı alamazsın yatirimcina danistin mı amma velakin bu kararı aldın ne degisecrcek zarardan başka Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yaklaşık 1 yıldır hissenin ilk defa 10-12 kademe çıktığını gördüm!! ha umutlandım mı? hayır!!

geçen hafta dünyada hiç olmayan ve olmaması gereken 2 şey ülkemizde oldu!!

1-sayın cumhurbaşkanı; insanlara açık açık başakşehiri destekleyin dedi!! iyi niyetle söylenmiş bile olsa hoş değil!!
    2-sayın bahçeli; daha tff toplantı yapmadan ; maç kaldığı yerden devam etmeli dedi!! iyi niyetli olmadı bu!!

şimdi bu siyasi iradeye karşı; bjkas yönetimi; maça çıkmama kararı alarak cevap verdi gibi oldu!! e bu duruma ancak tavan yakışırdı!! o yüzden 10 kademe beni mutlu etmez!! ki tavan da olsa kimsenin zararı çıkmıyor!!

ökküzün trene bakması gibi seyrediyoruz işte putperest speği.. gelmişini geçmişini.......

3. duygusal maça çıkmama kararının takıma faydası ne sıfır neden böyle yapıldı net değil.. İllede ses getireceğim protesto edeceğim diyorsan çık maça kendi kalene yüz gol at dünyada manşetlere çıkarsın hatta her golden sonra şenola koş hakeme koş brove tff diye bağır. Peki yönetim neden hem kazanacağı paradan hem eskiden kazandıllarından hemde seneye kupadan alacaklarından vazgeçti. Sonuçta az çok kuadan para alıyor trübünde biletten gelir alıyor ama bunları bile bile elinni tersiyle itiyor. Maça çık ama oynama gol ye 50 tane yüz tane zaten protestonun kırlaı yapr cezada almazsın. Eğer milletin elinden hisse tooplanmak için bu yapıldı ise topladıklarında tavan tavan gider ama toplyamazlar ise yakında sıkı bir bedelli bekleyin tabi bu pazar ne olacak oda önemli )))

4.  Alıntı Originally Posted by hakancan87 Yazıyı Oku
    duygusal maça çıkmama kararının takıma faydası ne sıfır neden böyle yapıldı net değil.. İllede ses getireceğim protesto edeceğim diyorsan çık maça kendi kalene yüz gol at dünyada manşetlere çıkarsın hatta her golden sonra şenola koş hakeme koş brove tff diye bağır. Peki yönetim neden hem kazanacağı paradan hem eskiden kazandıllarından hemde seneye kupadan alacaklarından vazgeçti. Sonuçta az çok kuadan para alıyor trübünde biletten gelir alıyor ama bunları bile bile elinni tersiyle itiyor. Maça çık ama oynama gol ye 50 tane yüz tane zaten protestonun kırlaı yapr cezada almazsın. Eğer milletin elinden hisse tooplanmak için bu yapıldı ise topladıklarında tavan tavan gider ama toplyamazlar ise yakında sıkı bir bedelli bekleyin tabi bu pazar ne olacak oda önemli )))
    senin söylediğin duygusal değil mi

5. Biraz da iyi şeyler konuşalım. Kasavetim(iz) bir dağılsın. En azından bugünlük... Şimdi diyorum ki: şu SüperligAŞ yaz döneminde kurulsa, finansör bulunsa, sportiflerin borçları kapansa veya kapanma temayülü gösterse... Sonra çıkan haberler gerçek olsa ve Katarlı yeni ortaklar hisse alımında bulunsa... Ha ne dersiniz... Olmaz mı/Olamaz mı?

6. Pazar günü yenersek, Beşiktaş bence 3 mayısta sahaya çıkar, yenilirse hafta içi maça çıkmaz bu da benim görüşüm

7. para her zaman, her şey değildir, Beşiktaş olarak efendi, vicdani ve onurlu duruşumuzun arkasındayız..bu hisseye de iyi gelecektir, emin olun..

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    para her zaman, her şey değildir, Beşiktaş olarak efendi, vicdani ve onurlu duruşumuzun arkasındayız..bu hisseye de iyi gelecektir, emin olun..
    Para her zaman her şey degildiri git beşiktaş yönetim kadrosuna söyle bizim cebimizden elini çeksin artık soydukları yeter

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 318/683 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •